Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sis farları  (Okunma sayısı 14312 defa)

sis farları
« : 18 Eylül 2009, 20:23:30 »
benim arabada sis farı yok bi yerde çok ucuza buldum.alıp taktırıcam.ama taktırmadan önce bi sorum var.arabam pacıfc.dörtlü flaşör lambalarının orada 3 tane boş düğme yeri var.sis farını taktırtsam düğmesini de oraya taktırtsam olurmu?ya da far düğmesini değiştirsem sis farlı düğme taktırtsam;arabanın kullanım kitapçığında okudum geri sis farı gibi kısa farları açtıktan sonra iki kere kendine çektikten sonra yanarmış.ben sadece sis farını yakamıyormuyum?illa farları mı açmam lazım.? :( :'( >:(   bi de son bişe ben yapamadım.bi konu açarken resim nasıl koyabilirim?far açma düğmesini koyucaktım nasıl konulduğunu bilmediğim için koyamadım.
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
Ynt: sis farları
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2009, 21:36:54 »
google  gir    ImageShack  yaz  tıkla  açılan sayfadan browse..  den  yükleyeceğin resmi  seç  AÇ ı tıkla start  upload a  bas biraz  bekleyeceksin 30 -60 sn boyuta  göre sonra  total  ve current  kısımları  çalışır  buradan sonra  karşına yeni bir  ekran  gelir  ortalarda  toplam 4   3 adet  uzun en alttaki 1 adet  dikdörtgen kutu  çıkar  üstten 2.  yani  Thumbnail for forums (1) olana hepsini  seç  ve  kopyala  sonra  vwtr  deki  oluşturdugun mesaja  yapıştır  bu kadar  basit 

bununla  ilgili  bir  nalatım daha  vardı sanırım g60  anlatmıştı  bende  oradan öğrendim  umarım  faydalı  olmuşumdur 

KOLUMAN ada  iyi  yapmışınız 
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2009, 22:09:22 »
anlatımın için sağol .

« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2009, 01:39:47 »
ismail abi koluman meselesi benden kalma sanırım karıştırdın ;)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2009, 16:45:50 »
mikail sana yazacaktım evet  karıştırdım 

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2009, 16:47:52 »
ricaederim  ;)

« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2009, 23:01:24 »
beyler hiçmi aranızda bora da sis farı olan arkadaşlar yokmu?  :-[

« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2009, 14:42:59 »
Merhabalar..

Olmazmı var tabiki, bende sis farı nasıl takarım diye cok düşünmüştüm hellanın var cok ufak görselliği yoktu bana göre kendimce bişey yaptım bak bakalım beğenecekmisin..

« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2009, 20:29:23 »
ooo çok şık durmuş. :D bu sisleri taktırdığında far açma düğmesini komple sisli olanıyla değiştirdinmi?yoksa elektriği bir yerden alıp yeni bi düğmemi koydurdun?bir de bu sisleri sadece farlar olmadan yakabiliyormusun?yoksa park lambalarıylamı?kusura bakma biraz fazla soru sordum. :saskin: ;D

« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2009, 09:12:37 »
eyvallah,orjinal arka sislerin bağlantısına direkt bağlattım hepsi bir yanıyor, ama çok kolay bir butona bağlatılabilir.. takma amacım biraz görsellik, biraz zayıf olan farlara yardımcı olmak işimi görüyor.. ;)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #10 : 24 Eylül 2009, 09:19:29 »
sislere ne kadar verdin
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2009, 11:29:35 »
takımına 40 lira, yapıştırıcı kablo vs 60 liraya bitirdim...

« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2009, 13:36:45 »
Acaba yuvarlak sis farı yerine dikdörtgen şeklindekilerden taksak nasıl olur? Bence daha iyi görünür gibi geliyo bana.Çünkü farlar köşeli olduğu için daha da bütünlük sağlar gibi.Ne dersiniz?
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2009, 13:40:07 »
benim aklımdan geçti arka sislere bağlatmak ama ben sadece yansın istiyorum.ya da sadece parklarla.nette araştırırken buldum.bora ön sis farları çifti ampul,camı,kablosu vs herşey 70 tl.servisine gittim sordum 510 tl dedi.dondum kaldım.bence 70 tl güzel.biraz da ekonomik. ;D :tamamdir