Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: plaka  (Okunma sayısı 6814 defa)

plaka
« : 12 Temmuz 2010, 19:08:13 »
selam arkadaşlar bugün plakamı söktüm yazılar biraz inceydi kalınlaştırmak istedim ancak yazarken kaydırdım ve yazıları tinerle silmek zorunda kaldım plaka çok kötü oldu beyaz yerleri tinerden dolayı alttan gri rengi çıktı  nasıl bir çözüm bulabilirim yeni mi çıkartıcaz yoksa öyle yeni plaka yapan yerler varmı

Ynt: plaka
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2010, 21:22:33 »
benim plakada berbat durumda idi.ben app plaka yaptırdım.ama mühürsüz olduğu için yasak sakıncalı.1 sene oldu daha çok şükür ses çıkarmadı kimse.bagajda orjinleri duruyo...gelelim plaka işine reklam tabela yapan yerlere bi sorun derim komplar dinerle temizleyip baştan yazabilirler.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2010, 22:16:32 »
ister APP plaka yaptırırsın benimki gibi yada CD için kullandığımız faber castell'erin kalemi var kendi üstünden silgili istersen onunla rakamların üstünden geçebilrsin kaydırsanda silgisi ile rahat ça silebilirsin...

Bu şmdiki APP plakalı Bora'm

Buda cd kalemi ile plakasını kalınlaştırdığım eski Doğan'ım

« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 22:23:47 Gönderen: vicetuning »

« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2010, 08:39:21 »
APP plaka çok daha şık duruyo ama sakıncaları var.uyuz bir polis aracı bağlayabilir bile.daha çok yeniyi kırdırıp eskiyi tak diyolar.bide 60 civarı ceza yazıyolar.ama çoğu kırdırıp orjini taktırıyo.bana daha bişe demediler. :D çok şükür.ben şimdi muayeneye gireem eskileri takacam mesela.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2010, 09:33:53 »
APP plaka çok daha şık duruyo ama sakıncaları var.uyuz bir polis aracı bağlayabilir bile.daha çok yeniyi kırdırıp eskiyi tak diyolar.bide 60 civarı ceza yazıyolar.ama çoğu kırdırıp orjini taktırıyo.bana daha bişe demediler. :D çok şükür.ben şimdi muayeneye gireem eskileri takacam mesela.
orası öylede uyuz bir polis denk geldiği zaman camlardaki filmleri söktürüyo yada abarth egsoz var diye ruhsatı alıp söktür gel diyo bunların hepsi aynı statüye giriyo. Trafik kanununa göre Araca orjinalinin dışında yapılan herşey yasak APP plakada cam filmide egsozda v.s ama polisten polise değişir. sen şimdi tutup şehir içinde bir sağa bir sola patinaj sesleriyle müzik açık yada süratli bi biçimde gezersen polis durduruu ozman gerekli işlemi yapar sana plakanıda söktürür cam filminide ama akıllı akıllı gidersen efendi bir bçimde sadece APP plakan olsa bile polisinde sana efendi biçimde yakalaşacağına eminim...
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 09:35:04 Gönderen: vicetuning »

« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2010, 10:32:52 »
kesinlikle polise artislik yaptığın an işin biter.efendi efendi hareket edersen onlarda insan gibi davranıyor.görmezden gelebiliyo.

« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2010, 11:41:10 »
Bende de app plaka var mühürsüz daha 1 ay oldu yaptıralı Allah'a şükür polisle bi sıkıntı olmadı gayet memnunum plakalardan görüntü güzelliği oldu  ;)