Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Pasta Cila  (Okunma sayısı 7281 defa)

Pasta Cila
« : 13 Ağustos 2010, 00:52:26 »
istanbulda bildiginiz iyi pasta cilacı varmı?simdiden tesekkürler.
Sayfa düzenini bozan imza.

Ynt: Pasta Cila
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 17:31:30 »
cila işini bende düşünüyorum lakin bizim araçlara pasta cila önermeyenler var ...
bu konuda bi miktar kararsızım..zaten 200 ytl civarı bi iş...şöyle bi ürün buldum ... işe yararmı acaba deneyen var mı....

Ultimate Quik Wax Hızlı Sprey Wax 450 ml. - Yeni Ürünler

« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2010, 18:06:16 »
fakat wax ve pasta cila farklı şeylerdir sizin linkini vermiş olduğunuz ürün wax ayrıca her araca pasta cila yapılır
WOLFSBURG STYLE ;)

« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2010, 18:40:57 »
hocam biraz açsanız mevzuyu yani bu ürün pasta cilanın yerini tutmaz mı demek istediğiniz ....
yoksa bi işe yaramazmı ...
 benim maksadım hem boyayı korusun hemde bi miktar parlaklık versin ...
bu amaçla diyorum bu wax dediğiniz işe yararmı... ???
pasta cila mevzusunda da işin ehli değilim forumdan aldığım bi takım bilgiler o yönde o yüzden öyle söyledim...
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2010, 18:46:14 Gönderen: apsimati »

« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2010, 19:28:33 »
benim parlaklıkla sorunum yok.şerefsizin biri kaputu çizmis anahtarla onun icin pasta yaptırıcam bildiginiz iyi bir usta varmı.

« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2010, 23:03:31 »
bi ara koşuyolu sonaxda pasta cila yapılıyodu gayette güzel yapıyolar denemişliğimiz var birde fikirtepede bir yer var arkadasın jettasını yaptırmıştık arka bagaj kapağındauzun deirn çizik vardı rötüşsüz giderildi ama yakın bakınca belli oluyo sana acıbadem nautilusun arkasında best servisin üstünde bir yer var genelde hep vw gelir oraya önce rötüşlet çiziği sonra kaputa yada araca komple pasta yaptır çok güzel olur işçiliği filanda çok sağlamdır :tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)

« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2010, 23:34:43 »
hangi acıbadem tam adresi verebilirmisin.

« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2010, 23:35:05 »
İbrahimağa Dinlenç Sk. No.11. Koşuyolu Kadıköy / İstanbul   (Nautilus AVM Karsisi)  Best Otomotiv Volkswagen Audi Seat Skoda Servis Bakim ve Yedek Parça buda internet sitesi bu servisin üzeri zaten gidince görürsün üste bakınca görmezsen servise gir sor ama görürsün e5 çıkan yol var hani natilusun üst kapısının önünden geçiyo dümdüz git ordan sonra e5 ayrılan yol var bide koşuyolu tarafına dönen yol var sen koşuyolu tarafına dönen yola gir girince sonra tekrar ikiye ayrılcak yol bi kosuyolu köprüsünün altına giren bide sola dönen sola dön dümdüz git sağdan sonra baya gittikten sonra en son dükkanların bitiminde bi galeri görcen böle çaprazlama arabalar dizili ama sağdan git sonra o galeriye doğru yanaş arabaların çekildiği yere bak yukarı merdivenler çıkıyo zaten oraya bakınca kaportacıyıda göürüsün hemen :tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)

« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2010, 00:16:29 »
sonaxla konuştum adamlar 1 yıl garantili boya koruma ve cila işlemi için 250-300 lira alıyorlarmış....( yaptırmayı düşünmüyorum zira çok para)
pasta cila işleminide önermedi mevcut kullanılan ilaçlı köpükler yüzünden ömrünün max 3 yıkama olduğunu söyledi ...bide üzerindeki bi tabakanın pasta cila işlemi sırarsında alındığı için (adını unuttum ) boyaya uzun vadede zararı olacağından felan bahsetti bu konudaki yorumunuz nedir ...
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 00:19:15 Gönderen: apsimati »

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2010, 08:24:41 »
benim kaskonunda Auto King'de komple boya koruma ve cila işlemi var bi ara trabzona düşebilsem yaptıracam ama işte zaman yok..

« Yanıtla #10 : 17 Ağustos 2010, 16:14:09 »
pasta cila verniği alır zaten o sebebten çizikler kapanır verniği yumuşatır boyaya yayar fakat zararı yok her yıl yapılmasını önerdikleri bir işlem pasta sen aracına pasta cila yaptır ondan sonra alışveriş merkezlerinde satılır turtle wax cila al sıvı cila onu süngerle yada makinayla yapabiliyosan uygula çok kalın tabaka yapma ama .ondan sonra iyi yerlerde yıkat aracını mesela o sonax iyi yıkar bu 5 liraya falan yıkayanlarınki kötü :tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)