Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: orjinal teybi söktürdüm  (Okunma sayısı 5700 defa)

orjinal teybi söktürdüm
« : 04 Haziran 2010, 18:40:49 »
arkadaşlar merhaba orjinal teybi söktürdüm yerine cd çalar taktırdım.teybi söktürmeden üst boşluğa taktıracaktım ama sığmadılar. sorum şu eskiden kontağı kapatınca teyp tekrar açılabiliyordu ama şimdi açılmayı geçtim komple elektriği kesiyor. herşey sıfırlanıyor. bununhakkında bilgisi olan varmı fazla kurcalatmadan neler yapılabilir. yada kendim yapabilirmiyim..

Ynt: orjinal teybi söktürdüm
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2010, 19:59:06 »
onu takan kisinin ucretsiz yapması gerek teyipte sorun yoksa hata ondadır.
Sayfa düzenini bozan imza.

« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2010, 20:40:59 »
teyipte sorun yoki bağlayan kişinin teybi kontaktan ayırması gerekir böylece sorun çözülür

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2010, 22:48:14 »
şimdi teyplerde 4 kablo wardır (+) ceyran (-) şase bide hafıza ve kontak vardır. + ile -'yi bağlarsın teyp çalışır kontrağı bağladığın zaman kontağa bağlı olur bu durumda kontağı kapattığn zaman ayarlar sıfırlanırki hafızayı bağlamak gereklidir. Senin teypte muhtemlen böyle olmuştur. hafıza kablosunu bağlamamıştır yada unutmuştur.

« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2010, 09:17:30 »
arkadaşlar takan kişi bu işlerler uğraşıyor ama bence yeteneksiz. yerine bile oturtamadı teybi. görüntü çıkışı falan var kablo fazla geldi sığmadı. eve geldim kendim yaptım kabloların yerini soldan sağa aldım çok güzel oturdu. ozaman bir bilene götürelim kendi yapacağım bir şey değil sanırım. teşekkürler

« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2010, 09:22:22 »
işi bilen farklı senin dikkat ettiğin gibi dikkat etmez ustalar çok nadir çıkar öyleleri
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 09:24:40 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM