Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ön cam çatlağı  (Okunma sayısı 11853 defa)

Çevrimdışı srdrbltn

• srdrbltn
ön cam çatlağı
« : 28 Ağustos 2009, 14:14:39 »
Merhaba arkadaşlar.Benim problemim arabamın ön camındaki çatlak.hafta sonu gezmesinde oglum farketmeden kafasını aniden ön cama çarptı.ortada bir çatlak oluştu boydan boya degil bu çatlak.bir süre sonra çatlagın ucu yukarı dayandı .altı ise ortada kaldı aşagı çatlak çizigi inebilir gibi.ben bundan artık rahatsız olmaya başladım fiatlarını araştırıyorum bilginiz varsa paylaşalım lütfen .Birde cam çatlagını tamir ediyorlarmış artık nasıl yapılıyor bilmiyorum ama lazer le de yapabiliyorlarmış bunu fiatını bilmiyorum.sizce ne kadardır ve  hangisini yapmalıyım??? Muhabbetlerimi sunarım

Ynt: ön cam çatlağı
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2009, 19:30:38 »
200-250 tl civarında olması lazım orjinalı.

« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2009, 17:46:05 »
cam yaması yapan yerler var.camı eritip çatlak yere döküyorlar.sonra birkaç işlem daha falan yapıyorlar.ama orjinal gibi duruyor.bi arkadaşım vardı.polo su vardı.ön camı komple değiştirdi.500 ile 600 tl arasında yer yer değişen fiyatlar varmış.:D :tamamdir
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2009, 09:28:25 »
kasko yok mu? kasko olsaydı ücretsiz değiştirirdin.Hatta yerinde olsam kaskoları araştırır en ucuz olanı bulur kasko yaptırır sonrada camı değiştirirdim..

Çevrimdışı srdrbltn

• srdrbltn
ÖN CAM ÇATLAĞI HAKKINDA....!!!!!!!
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2009, 14:45:16 »
Aracı adana aykan a bırakmıştım almaya gittiğimde cam fiatlarını sordum oda pahalıya mal olur bizde 500-600 tl arası dedi.doorglass diye bir oto cam işyerine gittim cam çatlagının önünü çevirtmek için yenisi ile degişene kadar.oda yeni cam fiatının 215 faturalı fiatı dedi ama 180 takar işçilikte almam dedi.aykanda kasgo varsa ücretsiz yapabilirsin demişti hatta reklam diye algılamayın sakın axa oyak yılda bi kere cam hakkı veriyor demişti ne derece dogru hiç bir bilgim yok? Camı door glass a yılbaşından sonra taktırrım diye düşünüyorum...kendinize iyi bakın selam ve muhabbetlerimle. :tamamdir

Çevrimdışı pdr

« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2010, 22:59:08 »
cevap verilmiş ama yeni yaşadığım için güncel bilgi olur diye yazıyorum. arkadaşlar polomun ön camı çatladı kaskoyu arayıp sordum anlaşmalı cam servislerine netten bakın ve taktırın dediler. benimki koçallianz. gittim ve doracam diye bi markayla değiştirler. gayet de güzel bi cam ve gayet özenli yaptılar. ben memnn kaldım. acaba orjinal mi yapsam diye düşündüm ama bir %15 ini ben verecektim.bunda kasko da delinmedi.

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2012, 01:26:21 »
cevap verilmiş ama yeni yaşadığım için güncel bilgi olur diye yazıyorum. arkadaşlar polomun ön camı çatladı kaskoyu arayıp sordum anlaşmalı cam servislerine netten bakın ve taktırın dediler. benimki koçallianz. gittim ve doracam diye bi markayla değiştirler. gayet de güzel bi cam ve gayet özenli yaptılar. ben memnn kaldım. acaba orjinal mi yapsam diye düşündüm ama bir %15 ini ben verecektim.bunda kasko da delinmedi.
kardeş memnun kaldınmı aynı mesele başımda var ben de %15 ödemek istemiyorum orjinali ile farkı var mı bakış açısı sızdırma veya başka şey  güzel oldu mu ?
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...