Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: NAVİGASYON CİHAZI  (Okunma sayısı 8988 defa)

NAVİGASYON CİHAZI
« : 23 Ekim 2010, 13:30:58 »
arkadaslar navigasyon cihazı almak istiyorum bi tane teknosada buldum 149 liraydı orada makinayı inceledim hosuma gitti almayı dusunuyorum ama bu navigasyon programı ıcın ek ucret odenıyo mu yani sadece makina mı 149 lira bu konuda bilgisi olan arkdslardan yardım...

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
Ynt: NAVİGASYON CİHAZI
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2010, 16:09:12 »
kardeş bende hepsi buradadan aldım yakın zamanda çokta memnunum navitechpx120
ben 200 liraya aldım
senin söylediğin markaya bende bakmiştım galiba ama onun sesli yönlendirmesi yoktu
hepsiburadaya bak çok cihaz var
program içinde var sonrasında heryıl güncelleniyor sitesinden ve ücreti var
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2010, 20:46:16 »
öncelikle bluetooth özelliğinin olmasına dikkat et hoparlörlerden telefon görüşmesi yapabilrisin.
yazılımı kendi içinde yüklü zaten cihaza görede 2 yıl yada 3 yıl gibi ücretsiz güncelleştirme olanağı veriyo sana ekstrandan herhangi bi ücret ödemiyosun..

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2010, 21:38:35 »
Alayında igo kullanılıyor yazılım olarak onunda haritaları internette beleş ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2010, 01:06:07 »
benim chaz bu
Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da
2 aydır gayette memnunum yorumalrınıda oku olumsuz yorum yok
güncellemeleri sitesinde bir program var onu indiyorsunuz o otomatik olarak görüyor güncellemeleri siz sadece yükle diyorsunuz
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2010, 01:07:56 Gönderen: beyazbora »

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2010, 01:10:49 »
ama bunuda alabilirsin

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da
bunun özelliği ekranının daha büyük olması 5 inç ve arkadaşların tavsiye ettiği blutoth özelliğinin olması
benim cihazda blutoth özelliği yok

« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2010, 01:16:32 »
makina bnm baktıgımdan güzel bişey garantisi var mı bide kaç gün içinde teslim ediliyor ?

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2010, 01:18:14 »
ben aldığımda hızlı gönderi idi şimdide öyle sanırım istanbula web kargo ile gönderiyorlar o daha çabul oluyor bir günde ulaşır zaten istanbulda merkezleri

« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2010, 05:04:28 »
beyaz bora bu aldıgın navigasyon cihazı markasının bedava güncellestirme kampanyası var mı?  bu cıhaz internet üzerinden mi çalışıyo bu aletin çalışması ıcın bı yere para ödüyomusun?bide  aracın teyp ustunde bır bosluk var orayamı koydun navigasyonu.. SAYGILAR...

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2010, 20:20:12 »
1 yıllık ücretsiz güncellemesi var sonra ücretli ama fazla değil
bu alet uyduya bağlanarak çalışyor kapalı mekanlar hariç (ev , tünel ) her yerde çalışır
içinde çevrende bulunan hastahane benzin istasyonu kalacak yer eczane develt daireleri vb herşey kayıtlı.
kendinde adresi yaz elinle koymuş gibi buluyorsun
yaya moduda var yani yaya moduna geçip yürüyerekte gideceğin yeri tarif ediyor

aletin yanında cama yapıştırılan vantuzlu tutacak var gayet rahat kullanıp bakabiliyorsun

Çevrimdışı ozgursedam

• özgür
« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2010, 22:42:52 »
arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce BİMEKS'ten NAVKİNG marka 5'' dokunmatik ekran navigasyon cihazı aldım.cihazımın bluetooth,türkçe sesli uyarı,video oynatma,mp3 çalma,fm radyo,yerel tv kanallarını gösterme ve ömür boyu ücretsiz güncelleme özelliği var.fiyatı 399tl,ayrıca bimeks maximum karta 3 ay erteleme ve 12 ye kadar taksit imkanı sunuyor.Cihazdan çok memnun kaldım,alacak arkadaşlara tavsiye ederim.