Gönderen Konu: Klima kullanımı lütfen yardım  (Okunma sayısı 11234 defa)

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
Klima kullanımı lütfen yardım
« : 08 Kasım 2009, 17:36:25 »
Arkadaşlar 2001 bora aldım dijital klimayı kullanma kitapcıgından okudum kadarıyla arac içini ısıtmaya çalıştım ama klimayı çalıştırıyomusum buda aynen yakıta çöktü econ ve auto tuşları ne işe yarıyor birde analoğ klimada oldugu gibi klimayı açmadan içerisini ısıtamıyormuyuz camlara nasıl verecegiz ısıyı kullanan arkadaşlar detaylı anlatırlarsa sevinirim camlara ısıyı verdiğimdedemi klima çalışıyor ??? Kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim  :-[

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
Ynt: Klima kullanımı lütfen yardım
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2009, 20:38:10 »
yardım edecek kimse yok herhalde kimse yokmuuuu

Çevrimdışı ghost42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2009, 13:01:40 »
econ tuşuna basarak kaloriferi devreye sokarsın. auto tuşu da klimayı açar.

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2009, 14:48:57 »
peki ısıyı normal düğmelerindemi ayarlıyoruz mavi-kırmızı, birde camlara nasıl ısı veriyoruz camlara ver dediğimdede mi klima açılıyor sanırım birde bunları cvplarsanız teşekkür ederim

Çevrimdışı ghost42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2009, 20:31:12 »
ısıyı mavi ve kırmızı düğmelerden ayarlıyorsunuz, fanın gücünü artı eksi tuşlarından, econ tuşuna bastığınız anda üflemeyi nereye verirseniz verin klima devreye girmez. cama,ayağa v.s. yine tuşlardan faydalanarak yapabilirsiniz

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2009, 20:52:17 »
ama econa basıyorum cama ver yada ayaga ver dediğimde econ yazısı gidiyor o gidince klima açılmıyormu buarada ilginizden dolayı çok teşekkür ederimm

Çevrimdışı haritacı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2009, 21:48:28 »
sosyete06 nickname li arkadaşım.Cama tekrar verdiğinde tekrar econ tuşuna baasarsan klima devre dışı kalır.bende ilk kullandığımda çok sıkıntı çektim ama tavsiyem ayaklara cama yada kendine doğru verme hepsine eşit gittiği zaman daha iyi oluyor buğu falan olmuyor.

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2009, 15:25:07 »
haritacı ustam iyi söylüyorsunda hepsine aynı anda vermiyor ayaklar ve yüze vuruyor cama hava gelmiyor ama bu sabah ugraştım yaptım anladım nasıl kullanıldıgını vermiş oldugunuz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim sayenizde ögrendim herkese çok teşekkür ederim.... :sevgi:

Çevrimdışı erdalerdogan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2009, 21:17:22 »
slm arkadaşlar bende 2004 bora var ateşleme bobinleri  bozuldu sordum kimi tüpten oluyor diyor. kimileride katkılı gazdan oluyor diyorlar bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim