Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: motor temizliği  (Okunma sayısı 4475 defa)

motor temizliği
« : 21 Şubat 2010, 22:26:02 »
motor temizliğini nasıl yapıyoruz arkadaşlar hadi elin girdiği yerler süngerle bezle genel anlamda nasıl yapıyoruz?
daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...   
  http://img18.imageshack.us/img18/4863/imzabm.jpg

Ynt: motor temizliği
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2010, 22:36:28 »
Ben onun için sopalı sünger aldım.elimin yetişmediği yerleri onla siliyorum.Ufak yerleri de 30 cm lik bi düz tornavidam var ucuna bezi sarıyorum hafifçe siliyorum. ;D
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2010, 08:16:48 »
ben kendim temizleyecektim baktım elektronik parçalar fazla cesaret edemedim gittim SONAX'a verdim 20 TL ilk günkü gibi yaptılar.  önce elktronik parçalara bi sıvı döktüler içine su almasını engelleyen sonrada güzelce köpükleyip yıkadılar uzun bi fırçöa ilede içeride kalan kısımları kazıdılar bide parlatıcı döktüler çıok güzel oldu bence sende öle bişe yapsan zaten en azından 5-6 ay falan gider profesyonel yıkamacılara yaptırsan iyi olur ama yinede sen bilirsin.

« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2010, 11:04:13 »
bencede motor temizliği hassas iş... kaş yaparken göz çıkarmak var....dikkatli olmak lazım

« Yanıtla #4 : 31 Mart 2010, 19:09:20 »
doğuş oto servislerinde yaklaşık 15 liraya motor temizleme spreyi satılıyor onu sıkıp biraz bekledikten sonra hava tuttuğunuz zaman hiç zahmete girmeden tertemiz oluyor motor..