Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Motor Revizyonu Hakkında  (Okunma sayısı 9534 defa)

Ynt: Motor Revizyonu Hakkında
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2012, 15:51:17 »
Aracım bugün çıktı.Şükürler olsun ki herhangi bir problem kalmamış umarım bundan sonra da problem yaşamayız keyifle bineriz.
hayırlı olsun kardeşim.Allah kaza bela vermesin.
VW BORA 2000 1.9 TDİ COMFORTLİNE

« Yanıtla #15 : 04 Ekim 2012, 01:32:22 »
Eyvallah hemşehrim :) Bu taraflara yolun düşerse çayın yemeğin bizden bir mesajın yeter :)

« Yanıtla #16 : 04 Ekim 2012, 10:09:30 »
Eyvallah hemşehrim :) Bu taraflara yolun düşerse çayın yemeğin bizden bir mesajın yeter :)
[/quotsağol hemşerim inşallah
sağolasın hemşerim inşallah.bir konuda direksiyon simidini deri boyası ile boyamaktan bahsetmişsin.benim ki de çok kötü.nasıl tavsiye eder misin gerçekten?boyarken iz falan kaliıyor mu direksiyonda?bu boyayı nereden temin edebilirim?teşekkürler...

« Yanıtla #17 : 04 Ekim 2012, 10:10:00 »
sağolasın hemşerim inşallah.bir konuda direksiyon simidini deri boyası ile boyamaktan bahsetmişsin.benim ki de çok kötü.nasıl tavsiye eder misin gerçekten?boyarken iz falan kaliıyor mu direksiyonda?bu boyayı nereden temin edebilirim?teşekkürler...

« Yanıtla #18 : 04 Ekim 2012, 18:03:37 »
bugün gittim bir ayakkabı boyacısından aldım.gerçekten de sonuç mükemmel oldu.elime de çıkmıyor.1 dakikada da kuruyor. :tamamdir

« Yanıtla #19 : 05 Ekim 2012, 00:50:30 »
2 ay falan oldu herhalde ben uygulayalı sitil marka deri boyası aldım 3 TL'ye ve beni 200 TL'lik masraftan kurtardı herkese öneririm.