Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MKIV lere RCD200 CANBUS eklendi hayırlı olsun yapacaklara örnek olsun :)  (Okunma sayısı 79419 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
:) Kapı switchi bozuk olduğundan kapıdaki lambalar, tavan lambası çalışmaz ayrıca ikaz ötmez. İsterseniz bununla ilgili döküman da paylaşabilirim kanlı canlı :D. Benimde sürücü kapımda sorun var ama tembellikten bakmıyorum :D

öyle bir güzellik yaparsan sevinirim elsa programı var arkadasta ama gidip yüklemeye fırsatımız olmadı :D

ikaz sesi öncedende yoktu içinde ki zamazingo bozuldu galiba bakalım
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

öyle bir güzellik yaparsan sevinirim elsa programı var arkadasta ama gidip yüklemeye fırsatımız olmadı :D

ikaz sesi öncedende yoktu içinde ki zamazingo bozuldu galiba bakalım

Bu paylaşım programdan değil yurtdışı forumlarından yapılan bir çalışma :) Ayrıca sizin kadrandaki buzzer bozulmuş olabilir. Paylaşımı bu konuda yapmadım herkes görsün diye yeni konu açtım :)

http://www.vwtr.net/forum/bora/mkiv-kapi-dosemesi-sokumu-ve-switch-tamiri-t31068.0.html;new

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Bu paylaşım programdan değil yurtdışı forumlarından yapılan bir çalışma :) Ayrıca sizin kadrandaki buzzer bozulmuş olabilir. Paylaşımı bu konuda yapmadım herkes görsün diye yeni konu açtım :)

http://www.vwtr.net/forum/bora/mkiv-kapi-dosemesi-sokumu-ve-switch-tamiri-t31068.0.html;new

bunları biliyorum vwvortex biizm için tehlikeli yerler sonra gitsin eurolar

Yunus EMRE

:D Çok ethlikeli biliyorum. Adamlar RCD 510 ve direksiyonunu MKIV e takmışlar :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
:D Çok ethlikeli biliyorum. Adamlar RCD 510 ve direksiyonunu MKIV e takmışlar :D

al işte durduk yere macera  :)

Yunus EMRE

Öyle :) İmkan olsa ben bile takarım hatta ESP ye kadar gider bu iş :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Öyle :) İmkan olsa ben bile takarım hatta ESP ye kadar gider bu iş :)

esp bende düşündüm de çok kalın geldi maliyetler esp gibi sistem mi var :D

Yunus EMRE

Nizam bey bu tür konular sabitlense yada ayrı bir bölüm açılsa nasıl olur :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
sabit :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Eline sağlık Rcd200 lerde bu tarz problemler klasiktir bende almıştım zamaanında yok ahatrı çıkarınca kapanmaz bindinmi açılmaz,renk tonu tutmaz vs bunalıp takmadan satmıştım aldıgım paraya işin aslı rcd200 son derece demode çıkışları zayıf genel olarakta yıpranmış aletler fakat bizi cezbeden gece ışıkları yakıncaki uyumu.

rcd310 gibi ondan kat be kat üstün aletlerin 250 tl ye satıldıgı piyasada bu aletler 300 Tl ye satılıyor buda tamamen arz taleple alakalı.

Benim aklımda hep rcd310 u mk4 e takmak var 510 falanda istemiyorum bi çerçevesini çıakarsalarda başlasak projeye.Tabi teyplede bitmiyor akü bitirmemesi için aparat vs derken ortalama 600 - 700 tl yi bulur diye tahmin ediyorum

Bu arada Abd deki versiyonlarda bulunan Moonson ların çıkışları nasıl bilen varmıdır? Hoş Abd versiyonlarında fabrika çıkışı Moonson anfi ve Bas bile var mk4 Gti larda

http://vwnavi.com/volkswagen-factory-fit-navigation-systems/rns-510-mfd3-navi-system/13474-rns-510-golf-4-tdi.html

aLltta rns 510 un fotosu var mk4 te bence bi çerçeve ile golf 6 dan bile uyumlu olabılır buraya
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2012, 13:50:13 Gönderen: rene »

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi arz talep meselesi ama RCD200 beta teypten kat kat iyi  :tamamdir

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
metin hoca sonunda yaptın ha. eline sağlık. rcd 200 bulabilseydim bende yapacaktım ama hesaplı denk getiremedim. bi ara paylaşmıştım sahibinden de 200 ve 250 tl ye kaçırmıştım. şimdi en ucuz 300 tl ye var sahibindende. bu arada can-bus 2000 sonrası modellerde varmış ama ulaştığı yerler kısıtlı. ama gösterge kablolarında standart. benim golf de o bahsettiğin turuncu-yeşil ve turuncu-kahve kablo ikilisi var. seninde konunun başında yer verdiğin gösterge söküm işlemini yaptığım da özellikle bakmıştım var mı yok mu diye var o ikili kablo. şimdilik eksik olan rcd 200 :)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

İnşallah bulursun :) Teşekkür ederim :)

Çevrimdışı leonerdi

Otomobil
    2000 skoda octavia 1.8T 20V
  • golforever...
metin hoca sonunda yaptýn ha. eline saðlýk. rcd 200 bulabilseydim bende yapacaktým ama hesaplý denk getiremedim. bi ara paylaþmýþtým sahibinden de 200 ve 250 tl ye kaçýrmýþtým. þimdi en ucuz 300 tl ye var sahibindende. bu arada can-bus 2000 sonrasý modellerde varmýþ ama ulaþtýðý yerler kýsýtlý. ama gösterge kablolarýnda standart. benim golf de o bahsettiðin turuncu-yeþil ve turuncu-kahve kablo ikilisi var. seninde konunun baþýnda yer verdiðin gösterge söküm iþlemini yaptýðým da özellikle bakmýþtým var mý yok mu diye var o ikili kablo. þimdilik eksik olan rcd 200 :)
merhabalar bende kullanmadigim bir rcd 200 var soketi mevcut ancak kodu yok isterseniz bu sekilde 220 tl ye kodu acmami isterseniz 270 tl ye verebilirim