Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Ağustos 29, 2014, 01:52:39 ÖS

462389 Mesaj 23785 Konu Gönderen: 21881 Üye
Son Üye: serdar72
Ana Sayfa Ara Takvim Giriş Yap Kayıt

Duyurular
Google Özel Arama
Özel Arama

Volkswagen Türkiye - VW  |  Volkswagen  |  Jetta, Vento ve Bora  |  Bora  |  mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ? 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1] Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ? (Okunma Sayısı 1020 defa)
sukrubey

Otomobil
jetta IV GLS 1.8 T

mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ?
: Nisan 20, 2012, 06:09:16 ÖÖ

mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ?

nakres
nakres

Otomobil
leon -jetta

Site

Ynt: mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ?
Yanıtla #1 : Nisan 21, 2012, 09:36:14 ÖÖ

arızanın durumuna göre olmak kaydıyla .tamir olabilir  olabilme olasılığı bence %30-40 civarlarındadır ..selenoid valf -yay ve kanallardan oluşur genelde i değişim ile sonuçlanır.

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...Huh???...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon
RedRunner
ReDRunneR

Otomobil
GOLF MK1 GTI

Site

Ynt: mekatronik sorunu nasıl halledilir? mekatronik hakkında bilgisi olan var mı ?
Yanıtla #2 : Nisan 21, 2012, 11:36:52 ÖÖ

sorunu acarsan ben yardımcı olabılırım

HAYAT 3000DEV/DK 'DAN SONRA BAŞLAR
sukrubey

Otomobil
jetta IV GLS 1.8 T

Yanıtla #3 : Nisan 22, 2012, 05:29:47 ÖS

motor arıza ışığı yandığı zaman yüksek devirlerde vites geçiş yapıyordu.Bilgisayarda g68 hız sensörü hatası veriyordu.silince 10 dk falan rahat kullanıyordum sonra yine bu problem tekrarlanıyordu.Ustaya sordum mekatronik dedi. Bugun yağını değiştim. Bu sorun aradan kalktı ve 100 km sürdüm  arıza ışığı yanmadı çok şükür sadece vites geçişlerinde az ileri doğru atıyor araba sorun olur mu ?  Arabanın şanzumanı  4 ileri AG4 Getriebe 01M otomatik vites yorumlarınızı bekliyorum.

RedRunner
ReDRunneR

Otomobil
GOLF MK1 GTI

Site

Yanıtla #4 : Nisan 22, 2012, 07:34:45 ÖS

arıza ısıgını sıldır tekrar beyınden bu sorun bı kalksın. ama yag kalınlıgından kaynaklı sıkma yapıyor olabılır.söylekı polada buna benzer bı sıkıntımız olmustu düşük devirde araç yağlama yapmadıgı ıcın arac otamatık olarak yuksek devirlerde çalışıyordu ve ban gır bangır bağırıyordu. yag ve yag fılıtresı degıstı sorun ortadan kalktı ama hala yuksek devrırdeydı arızayı sıldırınce sorun kalmadı cıcek gıbı oldu

HAYAT 3000DEV/DK 'DAN SONRA BAŞLAR
sukrubey

Otomobil
jetta IV GLS 1.8 T

Yanıtla #5 : Nisan 23, 2012, 01:08:22 ÖS

Aynı dediğiniz gibi oldu teşekkürler Smiley)

Sayfa: [1] Yukarı git Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: