Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kumanda daki sorun  (Okunma sayısı 7921 defa)

kumanda daki sorun
« : 15 Ağustos 2009, 12:42:06 »
selam arkadaşlar 2004 bora primline sahibiyim. aracımın kumandası halka olan yerinden kırıldı acaba bu nasıl tamir edilir ve yenisi nekadara alabilirim sustalı olanların maliyeti nekadara olur ayrıca kumada içerisinde bulunan iki pilden biri bitiyor diğerin şarjı tam olarak duruyor bu neden olabilir yanıtlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Çevrimdışı srdrbltn

• srdrbltn
Ynt: kumanda daki sorun
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2009, 14:39:06 »
Hacı  kumandayı dışardan herhangibi bi anahtarcıda fiatı ortalaması  200 veya 300 tl arası.VW servislerinde ise ben sadece sustalı yerin arkasını degiştim zaten komut verende o parça oda bana maliyeti 150 bile degildi sanırım dışarı fiatları gibi uçuk degildi.Yanlış hatırlamıyorsam 134 tl. yazıyordu faturada.pillerede gelince onu istedigin yerden temin edersin tenesi 3 lira dır.onu sende degiştirip takabilirsin.Bende aynı sıkıntıları yaşıyordum bir zamanlar o güzelim arabayı manuel kitlemek  yakışmıyordu...Muhabbetle :tamamdir

« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2009, 19:08:10 »
Ya bende kumanda pillerini değiştirmek istiyorum ama kumandayı nasıl açacağımı bilmiyorum.Kumandanın nasıl açılacağı konusunda yardım bekliyorum...

iyi akşamlar...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 20:48:08 »
Kumanda : http://www.vwtr.net/forum/empty-t10720.0.html

Sökülmesi ve pil değişimi : anahtarı açtıktan sonra ortadaki çizgi arada kalacak şekilde iki tarafından tutup çektiğinizde, anahtar kısmı ve butonların olduğu kısım ayrılır, butonların olduğu kısmıda baş parmaklar yardımıyla açıp pili değiştirebilisiniz.

Detaylı bilgiler isterseniz : http://www.vwtr.net/forum/index.php?action=search
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 19:05:50 Gönderen: SPoRTeXHauST »
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.