Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Korna Sorunu  (Okunma sayısı 19770 defa)

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
Korna Sorunu
« : 04 Nisan 2010, 21:11:51 »
Arkadaşlar geçen hafta fenerbahçe galibiyetini kutlamak için korna çala çala tur attık. Kornaya kesik kesik basmama rağmen kornada ses gitti ve çalmadı. Dedim acaba kornamı yandı neyse baktım sigorta kesmiş yenisi ile değiştim normal kullanımda 3 gün sonra tekrar sigorta kesti ve son olarak bugün yine sigortam kesti yenisi ile değiştim ama içim rahat değil acava kornada bi sorunmu var sorun olsa korna çalarmı? bunlarda kaç adet korna var acaba. Bide ben kaputu açtım ama okadr incelememe rağmen kornaya göremedim panjurle radyatör arasında sanırım herhalde ama kornaya nasıl bakacam ben kendim sökemezmiyim kornayı illede servise gitmemmi gerek şimdi?

Çevrimdışı vicetuning

Ynt: Korna Sorunu
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2010, 13:54:50 »
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu ya?

« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2010, 14:07:24 »
herhangi bir oto elektirikçisi  giderebilir sorununuzu servise gitmenize gerek yok
bende polo var tamponun sağ alt tarafında sizin de orda olabilir

« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2010, 01:28:55 »
boralarda 2 adet dat dat korna vardır ( korna hastasıı olaraktan yazıyorum) sol alt tamponun içinde çifti 30 tl değiştir düzelir sorun olmaz kornanın içi erimiş ondan siğortayı attırıyor... benım arabamda 2 adet hella 4 adet dat dat var süoer sesss

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2010, 11:28:52 »
boralarda 2 adet dat dat korna vardır ( korna hastasıı olaraktan yazıyorum) sol alt tamponun içinde çifti 30 tl değiştir düzelir sorun olmaz kornanın içi erimiş ondan siğortayı attırıyor... benım arabamda 2 adet hella 4 adet dat dat var süoer sesss
hocam peki internetten alabileceğim bir yer varmı senin önereceğin yada hangi sitelerde bulabilirim.

« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2010, 12:04:44 »
arkadaşlar eski otobüslerde kullanılan fiyyyyk fiyyyk diye çalan korna nerede vardır?
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2010, 14:19:32 »
arkadaşlar servise sordum 138 TL dedir tekini çifti 276 TL daha uygun fiyata nerden bulcam ben orjinal kornaları.

« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2010, 00:06:16 »
valla orjinaline gerek yok  aynı zamanda servis biraz abartmış dışarıda özel servislerde dediğim fiyata bulabilirsin ben öyle yaptım internette bakmadım onlar soketli çünkü yanlışlık olmasın diye ustama söyledim o yaptı

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2010, 08:22:17 »
valla orjinaline gerek yok  aynı zamanda servis biraz abartmış dışarıda özel servislerde dediğim fiyata bulabilirsin ben öyle yaptım internette bakmadım onlar soketli çünkü yanlışlık olmasın diye ustama söyledim o yaptı
anladım peki aynı sesi alabilrmiyim acaba ses değişimi olurumuki orjinalinden? Seninkilerin markasını hatırlıyomusun=?

« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2010, 13:48:24 »
parçacılarda orijinal kornalar tanesi 70-80 lira...

« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2010, 02:44:09 »
valla hatırlamıyorum ama üzerinde germany yazıyordu

« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2010, 01:10:48 »
arkadaşlar eski otobüslerde kullanılan fiyyyyk fiyyyk diye çalan korna nerede vardır?

STEBEL S.p.A. - horns

Bu Siteden Bakabilirsin Her Türlü Korna Mevcut Hatta ve Hatta GODFATHER Kornası Bile Var  ;D ;D ;D

BEYLER KORNALARIN EN KALİTELİSİ Budur...
(AMA ORJİNALİ)

Türkiye Distribütörü Dışında Herkezin Sattığı Çakmadır... e-bay den satın alabilirsiniz...
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2010, 01:14:22 Gönderen: xandel »

« Yanıtla #12 : 18 Nisan 2010, 10:58:07 »
xandel teşekkürler
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #13 : 18 Nisan 2010, 22:51:42 »
ankaradan sipariş verdim arkadaşlar 1-2 güne kalmaz gelir çifti 40 lira takınca nasıl olacak bakalım herkese teşkkürler.