Gönderen Konu: koltuk yaylari??? :s  (Okunma sayısı 5252 defa)

Çevrimdışı x0607x

• Profili Görüntüle
koltuk yaylari??? :s
« : 08 Kasım 2009, 17:07:52 »
araci dün sanayiden aldim,iki hafta önce küçük bir kaza yaşamişdim..Dün  koltuklari tamamen öne almam gerekti ve sonra tekrak eski yerine getirip oturdum küçük bir turdan sonra eve geldim ne göreyim koltularin yayi mi  ne artik bilmiyorum iki ön koltuğun altinda 30 40 santim uzunluğunda ucu kancali yaylar vardi.. koltuğun altindan düşmüş sanirim.. sürekli koltulkari ileri geri yapiyordum ama böyle birsey başima gelmedi hemde ikisi birden.. çok ilginç.. şimdi pazar, yarin sanayiye götüreceğim bakalim onlar ne iş? kendim takamam sanirim..

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: koltuk yaylari??? :s
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2009, 22:57:09 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı x0607x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2009, 18:15:42 »
teşekkürler arkadaş :)

Çevrimdışı çakal262

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2009, 00:12:38 »
arkadaşlar o yaylar biz koltukta otururken kriko ile koltuğu kaldırdığımızda krikonun yükünü hafifletiyor dolayısı ile yaylar iptal olduğunda yük koltuk kaldırma krikosuna biner buda zamanından önce arızalanmasına neden olacaktır

takılmasına gelince koltuk çevresindeki plastikleri söküp koltuğu en yukarıya kaldırıp önce yayın arka tarafını takıp yayın hizasında bulunan çengele iman gücüyle takmanız gerekmektedir........kolay gelsin

benim bildiğim bu başıma gelmişti arkadaşım 4-5 saat uğraşıp bulup taktı.

Çevrimdışı x0607x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2009, 19:03:03 »
çok teşekkür ederim arkadaşim.. bunu deneyeceğim.. tecrübeyi tecrübe etmekten kurtuldum.. verdiğin bilgiler işime yarayacak muhakkak.. kazasiz günler...