Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kilometre saati....  (Okunma sayısı 9219 defa)

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
Ynt: kilometre saati....
« Yanıtla #14 : 27 Temmuz 2010, 09:55:52 »
servisin gösterge değişecek deyip 1500 lira artı işçilik istediği mesele sadece şanzımanın üstünde yer alan devir okuyucusu denen  sensörün değişmesi ile düzeldi herşey dahil 100 ytl.....
hüseyin ustaya teşekkürler....
muro senin şu 16 numara olayıda iyiymiş arızayı tesbitte yol gösterici oldu ....
hadi geçmiş olsun bidaha tekrarlamaz inşallah...
evet climatronic sadece klima için değil bu tür şeyler içinde yol bilgisayarı gibi işlem yapıyo...

« Yanıtla #15 : 27 Temmuz 2010, 10:12:25 »
bu arada da şunu öğrendim...bilmem sen hiç fark ettin mi...aracın kilometre kadranı digital verilere göre hızı %10 daha düşük gösteriyor imiş...yani doksana sabitledin gidiyorsun ama aslında hızın digital ölçüldüğünde yasal müsade sınırı olan 99 ...acaba bu hepsinde aynımı merk ettim...

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #16 : 27 Temmuz 2010, 10:46:06 »
bu arada da şunu öğrendim...bilmem sen hiç fark ettin mi...aracın kilometre kadranı digital verilere göre hızı %10 daha düşük gösteriyor imiş...yani doksana sabitledin gidiyorsun ama aslında hızın digital ölçüldüğünde yasal müsade sınırı olan 99 ...acaba bu hepsinde aynımı merk ettim...
ala ala ilk defa sendn duydum hiç gözüme çarpmamıştı. acaba kadranmı düşük gösteriyo yoksa dijitalmı fazla gösteriyo?

« Yanıtla #17 : 27 Temmuz 2010, 11:02:07 »
asıl hızı digital gösteriyor ...

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #18 : 27 Temmuz 2010, 13:38:53 »
ozman radarda tehlike yaşıyoruz biz kadrana b akarak ayarlıyoruz süratimizi