Gönderen Konu: bora ön torpido parçalarını boyadım  (Okunma sayısı 13662 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: bora ön torpido parçalarını boyadım
« Yanıtla #14 : 31 Ocak 2011, 11:38:47 »
eline sağlık, güzel çalışma

Çevrimdışı pasa16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2011, 19:35:15 »
süper olmuş...maliyeti ne kadardır acaba toplamda..ve bu ışıklı vites topuzu olayı da muhteşem düşünülmüş..herşey dahil ne kadar tuttu..kendin serviste filan mı çalışıyorsun dostum.
serviste çalışmıyorum da araba konusunda biraz meraklıyım hepsi bu maliyet olarak sadece ışıklı vites topuzunu satın  aldım parçaları sökmeyi kendim yaptım parçaların zımbarası bana ait sadece boyacı bi abim bana parçalara kompresör yardımıyla astar ve boya atmada yardımcı oldu onada 40 50 lira felen verdim tanıdık olduğu için  sonra parçaların geri montajını gene kendim yaptım tabi nasıl yaptıığım ise nette uzun bi arama sonunda bora parçalarının nasıl söküldüğü ile ilgili dökümanlar resimler hatta program buldum diğer vw forumlarında biraz göz gezdirdim felen filan işte yani bana maliyeti 120 lira vites topuzu 50 lira boya işçiliği gerisi zaten benim işimdi

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Ocak 2011, 20:10:19 »
ya nerede yaşmaktasın..sökmeyi ve geri takmayı bilmek zaten sanırım bunun en zor kısmı..yakın bi yerde olsan tanışır öğrenirdim..antalyadayım ben..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı pasa16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Şubat 2011, 21:33:22 »
ya nerede yaşmaktasın..sökmeyi ve geri takmayı bilmek zaten sanırım bunun en zor kısmı..yakın bi yerde olsan tanışır öğrenirdim..antalyadayım ben..

dostum ben bursadayım sökmek için önce bi gözünü karartman lazım :)
ve sökmesi biraz uğraşınca gereçkten basit eğer düşünürsen hangi parçayı nasıl sökceni bahsedebilirim

Çevrimdışı EsatTR55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Mayıs 2011, 17:24:43 »
dostum ben bursadayım sökmek için önce bi gözünü karartman lazım :)
ve sökmesi biraz uğraşınca gereçkten basit eğer düşünürsen hangi parçayı nasıl sökceni bahsedebilirim

Konu biraz eski ama ihtiyacım var, ön göğüste ki ızgaraları nası söküyorsun ben bi kaç resim buldum netten ama pek anlamadım sonuçta resim  :) kısa bilgi verirsen bende yapabilirm sanırım

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Mayıs 2011, 00:21:10 »
çok güzel olmuş önce emeğine sağlık... bende gri bora alsam kesinlikle snnki gibi yapardım mutlaka bi yolunu bulup :) ama bnm alman siyah :) içi de krem döşeme pek gri gitmez yani..ama vites topuzu çok hoşuma gitti nerden aldın nasıl taktın uyumlu oldu mu nedir ne değildir :) şimdiden teşekkür ederim :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı live_dream

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Mayıs 2011, 21:15:10 »
arkadaşlar bende 2004 pasific var o havalandırmalarda yanan ışıklar saadece confortline lerdemi özel pasific lerde yokmu veya yerleri varmı sonradan ilave edebilirmiyim tabiiki orjinali gibi öyle açıkta fln deil,

Çevrimdışı erkan02

• 2004 BORA PASİFİC
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Mayıs 2011, 23:00:35 »
arkadaşım çok müthiş olmuş.elinize sağlık en kısa zamanda sökme takma işini ayrıntılı yazıp bizlerede bu zevki tattırıver. bende çok meraklıyım böyle işlere elimden de gelir.:)))
 :)