Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ikaz lambası kafayı yedirtti :(((  (Okunma sayısı 3402 defa)

ikaz lambası kafayı yedirtti :(((
« : 10 Şubat 2016, 15:37:22 »
2004 model 92000 km bora pasifik aracım var ikaz lambası aldığımdan beri yanıyor arada kendi kendine sönüyor sonra tekrar yanıyor araba çalışır çalışmaz yanıyor arıza kodu P0135:o2 sensör ısıtma devresi(benç 1 , sensör 1) yazıyor necatı ustayı aradım konustum o2 sensörü değişecek diyor ŞİMDİİİİİ ustama sordum BCB motor için 350 parça birde işçilik istedi bana fazla geldi normal mi ? nereden temin edebilirim şimdiden tşkler...

Ynt: ikaz lambası kafayı yedirtti :(((
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2016, 21:49:00 »
2004 model 92000 km bora pasifik aracım var ikaz lambası aldığımdan beri yanıyor arada kendi kendine sönüyor sonra tekrar yanıyor araba çalışır çalışmaz yanıyor arıza kodu P0135:o2 sensör ısıtma devresi(benç 1 , sensör 1) yazıyor necatı ustayı aradım konustum o2 sensörü değişecek diyor ŞİMDİİİİİ ustama sordum BCB motor için 350 parça birde işçilik istedi bana fazla geldi normal mi ? nereden temin edebilirim şimdiden tşkler...
Bende akl motor golf var bendede oksijen sensoru arıza veriyor ben değiştiriyim dedim ustam sıkıntı yaratmaz araca ğahalı bir parca lpg li araçlarda çok sık bozulur değiştirme dedi bende gittiği yere kadar binneyi düşünüyorum

« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2016, 22:32:03 »
Mstf sefim saolasin bilgin icin benim ustamda dediginin aynisini soyledi degistirsek bile 6 ay sonratekrar yakar dedi yakit sehir ici 18-19krs sehirler arasi 14-15kurus dedim ustaya hic dokunma o zaman dedi ama o sari lamba yandimi sinir oluyorum gardasim :))) da parca pahalli birde degisince sonmezse bak o zaman iste cumbuse :)))

« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2016, 23:19:22 »
Normal iyi bile demiş fiyatı.

« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2016, 07:17:15 »
Valla senin yakıt süpermiş değiştirsen artabilr belkide 😀😀 benim araçta arıza lambası yakmıyor gerçekten sinir bozan birşey araçta baska arıza olsa onu saklama ihtimalide var tabi sen o2 sensörü yakıyor diye düsünürken baska bir arıza da çıkabilir işin zor ama okadar para da çope atılırmı bilmiyorum

« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2016, 14:41:34 »
Aynen mstf dogru soyluyorsun bende ondan korkuyorum ikaz lambasi altinda baska sikintilar cikarsa o zaman cumbus benim icin 350 parca birde el emegi sonra baska sikintilar haydaaa bakalim artik kafaya koydum arastiriyorum makul bi fiyat bulursam degistirecem yoksa niyetim yok... tabi degistirmeden ustaya soracaz baglasin bilgisayara baska arizasi varmi soylesin ondan sonra degistirelim...

« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2016, 23:13:28 »
Sonucu bizimle paylaşırsınız kolay gelsin