Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Helix Angel Siyah Taban Far Nereden Buluruz?  (Okunma sayısı 8178 defa)

Helix Angel Siyah Taban Far Nereden Buluruz?
« : 20 Mayıs 2008, 09:22:59 »
Merhaba arkadaşlar 2 aydır aracımla ilgili ufak tefek değişiklikler yapmaya çalışıyorum. Aracıma taktırmayı düşündüğüm Helix Angel Siyah Taban far var ve bunu türkiyede nereden bulabilirim? Düşündüğüm farın resmini gönderiyorum ama aynısını istiyorum. Lütfen modacar ın ürününü bana söylemeyiniz onuda inceledim. Umarım gören yada duyan vardır. Bora aracına çok yakıştığını düşünüyorum herkese de tavsiyem olur.
Paylaşılmayan bilgi, azalır. Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Helix Angel Siyah Taban Far Nereden Buluruz?
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2008, 12:32:15 »
Helix - inpro aynı kalitede, inpro'yu Türkiyeye kimler getiriyo onlara danış. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2008, 12:37:06 »
Helix - inpro aynı kalitede, inpro'yu Türkiyeye kimler getiriyo onlara danış. ;)

bazıları kazaylada olsa getiriyor inpro yu :D
iyi araştırmak lazım

« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2008, 19:40:00 »
arkadaşlar bilgi için teşekkür ederim ama google dan arama yaptım inpro marka başka farlar buldum özellikle stopları var türkiyede. Distribitörde, sayfa tasarlamamışki sitesini inceliyelim. Yapım aşamasında yazıp duruyor. Benim için önemli olan bu farın aynısını türkiye sınırları içinde bulabilmek. Benzer marka ürünler var ama tatlı durmuyor yada ben yakıştıramıyorum aracıma. Linkle cevap verir isek daha iyi olur yanıtlarda. Tüm arkadaşlar rahat inceleme imkanı sağlar. Boşuna başka sitelerde zaman harcamamış oluruz.

« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2008, 19:44:40 »
in pro nun adam akıllı bir dist. yok malesef.

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2008, 19:50:25 »
Estremo Redesign & Tuning
0216 658 78 00-01 0544 471 68 60

hakan beyle bi görüşün.benim yönlendirdiğini belirtin yardımcı olucaktır.

« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2008, 19:54:14 »
Direk yurtdışından kendi getiriyor mu ?

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2008, 20:03:57 »
evt

« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2008, 15:24:41 »
Estremo Redesign & Tuning  ile görüştüm fakat onlarda da aradığım helix angel far yokmuş. Modacar ve başka bi marka var ama onların görüntüsüde hoş durmuyor. Aradığım angel farın görüntüsü şu boradaki gibidir fakat bu resmi hangi siteden kaydetmişim onu hatırlamıyorum.

« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2008, 02:48:17 »
merhaba arkadasım eger ıstersen sonar marka cok guzel ve memnun kalacagın bır urun var fıyatı 350 ytl dıger pıyasa malları gıbı takınca farın bırı anyayı bırı konyayı gostermıyor goruntu cok guzel eger ıstersen bana cep numaranı yaz gonder sana ulasırım. resımde bak begenırsen gorusuruz.ben satıcı degılım sadece bende bınıcıyım sana yardımcı olmak ısterım far resmını koyamadım ama  xenonla ılgılı soru kısmında bı 53 plakalı boradakı farın aynısı.
Dikkat ısırır !!!