Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: HANGİ Benzini Kullanıyorsunuz...?.  (Okunma sayısı 13913 defa)

Ynt: HANGİ Benzini Kullanıyorsunuz...?.
« Yanıtla #14 : 17 Eylül 2008, 08:31:53 »
bencee ben daha yeni vw aldım 2004 bora pasific aldım sürekli 95 oktan alıyorum.Zaten pompacıya diyorum en ucuzundan ver diye o da gülüyor....
Aracın hayırlı olsun arkadaşım. İyi günlerde kullan. Araçtan çok memnun kalacağından eminim. Bu arabadaki konforu başka arabada yakalamak çok zor. Bazen arkadaşların orta sınıf araçlarına biniyorum, afedersin takoz gibi geliyo... Bu araçtan sonra düşeneceğim tek araç yine bu araç  :)
Çektim Borayı Altıma.... Bas gaza aşkımmm bas gaza....

« Yanıtla #15 : 17 Eylül 2008, 16:11:29 »
       teşekkrüler TOLGA bey aracımdan çok memnunum ölmüşüm ben tofaşta.Bi daha araç alacak olursam tekrar VW  şaşmam.Adamlar arabayı yapmış fazla söze gerek yok..

« Yanıtla #16 : 17 Eylül 2008, 16:59:23 »
       teşekkrüler TOLGA bey aracımdan çok memnunum ölmüşüm ben tofaşta.Bi daha araç alacak olursam tekrar VW  şaşmam.Adamlar arabayı yapmış fazla söze gerek yok..
:tamamdir Kesinlikle Alper Bey :tamamdir
Çektim Borayı Altıma.... Bas gaza aşkımmm bas gaza....

« Yanıtla #17 : 17 Eylül 2008, 17:16:52 »
Benzinciler içine bişe karıştırmayım 95 versinler razıyım ben :D

:tamamdir :tamamdir
 petrol ofisi 95 oktan

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
« Yanıtla #18 : 01 Mayıs 2009, 22:03:46 »
ben arabamı almanyadam aldım ve euro-3 akıllı motor var üzerinde. 95 oktan benzini sağlıklı yakmıyor hava kelebeğinden garip bir ses geliyor şimdi 97 veya 98 oktan benzin kullanıyorum çok iyi performans alıyorum 97 yi herkese tavsiye ederim...

« Yanıtla #19 : 01 Mayıs 2009, 22:19:17 »
Benzinliyken 95 oktan alıyordum.Burada bi shell bayisi var adamlar paraya doymuş ve hile yapmıyorlar diğerleri gibi.Sürekli oradan alıyorduk.Artık pek kullanmıyorum kullansamda en ucuzundan olsun diyorum  :)Malum burası Türkiye benzin 2,95 TL

artık lpgciyim benzine elveda....