Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Göstergede yazı var yardım  (Okunma sayısı 6652 defa)

Göstergede yazı var yardım
« : 15 Şubat 2008, 14:59:59 »
Arkadaşlar2001 bora comfort aracımın kontağını açtığımda ilk önce "MANCA LIQ DETERGENTE" yazıyor ardından "SERVİCE fra 2800 km " yazısı geliyor. arada bir de "CARBURANTE" diye yazı geliyor. Bu yazıların anlamını söylebilirmisiniz acaba

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Göstergede yazı var yardım
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2008, 15:05:55 »
galiba arabanın masaja gitme zamanı gelmiş biraz para sıkısmıs ustaların çıkarması gerekecek galiba açıklaması bu serci..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2008, 15:09:14 »
Bakımı gelmiş usta...

« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2008, 15:13:38 »
yağı yeni değiştirdim mobil1 koydurdum filitresinide değiştirdim. yakıt tamam gazı tamam silecek suyu tamam hidrolik tamam illa servis mi istiyor sanayiyi kabul etmemişmi

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2008, 15:21:15 »
yağı yeni değiştirdim mobil1 koydurdum filitresinide değiştirdim. yakıt tamam gazı tamam silecek suyu tamam hidrolik tamam illa servis mi istiyor sanayiyi kabul etmemişmi

olabilir iste bu yüzden beyni olan arabadan nefret ediyorum sen bakımını yapsan bile o sana ikaz eder bak bana bi ara kablosu filan tak sıfırlanayım diye galiba sanayi veya servis yolu gözüküyor serci
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2008, 15:48:45 »
O zaman herhangi bi özel servise git orda bi şey çıkarıyorlar konsülün ordan mı ne...Bu yazı daha çıkmaz sanırım..

« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2008, 19:14:34 »
geçen hafta özel serviste bagaj kilidimdeki arıza için bilgisayara bağladılar. araçın içinden bir kablo çıkarıp o zaman da bu yazılar vardı sadece servis yazısı yoktu ama bana sorun yok sadece bagaj kilidi arızalı dediler

« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2008, 19:31:18 »
Abi en iyisi sen yetkili servise git..

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2008, 20:25:39 »
Eğar bakımını özel serviste yaptırdıysan o servis yazısı belli bakım kilometrelerinde çıkar önemli bişey değil eğer bakımını devamlı yaptırıyorsan sorun olmaz servise gidip bilgisayara bağlatıp sildire bilirsin.