Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: geri vites dişlisiiiiiiiii (yardımcı olursanız sevinirim)  (Okunma sayısı 3697 defa)

arkadaslar benim boranın geri vites dişlisi kırıldı,kurupla baraber dişli değişti lakin geçişlerde tutukluk yapıyor,tekrar uataya götürdüm dişliyi değiştirdi ama tam randuman vermiyor ne yapmaloyım,bana maliyeti 1000tl oldu
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2010, 22:05:22 Gönderen: BOYABAT06 »

Ynt: geri vites dişlisiiiiiiiii
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2010, 21:22:16 »
kurup cıkma dişli yeni usta uyum sorunu var dedi böle bişey olabilir mi? 2kere sanzıman indi içim rahat değil yardımcım olursanız swvinirimmm

Ynt: geri vites dişlisiiiiiiiii (yardımcı olursanız sevinirim)
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2010, 11:38:55 »
üstad butür kritik işlemleri serviste yaptırmakta fayda var zira en azından belli bi oranda garanti veriyor adamlar hem masraf olarakta çok fark yok emin olun ....
benzer sıkıntıyı yaşadım  vites geçişlerinde zorluk vardı şanzımanı açtırdım aşınan senkromeçlerden 4 ünü değiştirdim.beraberinde şanzıman yağı felan derken bu  işlerin maliyeti sizin dediğiniz kadar tutmadı servistr...
adamın dediği doğru olabilir...
bence aracı bu şekilde kullanmaya devam edin..zamanla daha iyi olacaktır olmaz ise o zaman düşünürsünüz....
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2010, 11:43:06 Gönderen: apsimati »

Ynt: geri vites dişlisiiiiiiiii (yardımcı olursanız sevinirim)
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2010, 20:10:57 »
ins dediğin gibidir üstad...ama bu sekılde kullanmak acaba daha buyuk sıkıntılara neden olurmu