Gönderen Konu: Fix İt Pro  (Okunma sayısı 4452 defa)

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
Fix İt Pro
« : 11 Haziran 2010, 23:19:50 »
Arkadaşlar çizik giderici kalem olan fix it pro'yu kullanan var mı? Reklamlarda hep görüyorum çizikleri giderici bi etkisi var. Gerçekten de bu kalem çizikleri gideriyormu? Saygılar... :D ;D
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Ynt: Fix İt Pro
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2010, 23:46:25 »
bence yalan o malzemeler piyasada bu kadar öncü marka varken onlaramı kaldı çizik gidermek kesinlike uyumsuzluk olur ve bi iki yıkamada gider
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2010, 23:50:18 »
forumda tartışılmıştı sanırım, çizik kalemlerinin hepsi ayak, bi pasta cila bi rötuş boyası 50 cmden görünmez yaparım çizikleri

Çevrimdışı krtl

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2010, 00:27:20 »
bencde mantıksız 1-2 kere yıkayınaca çizik ortaya cıkar rutuş guzel yapılırsa pasta cila alp abinin dedigi gibi cok mantıklı en azından sırıtmaz

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2010, 21:06:44 »
Arkadaşlar kalemi sipraiş etmiştim. Bugün geldi. Yarın inşaallah denem fırsatım olucak. Sonuçları yazarım :D

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2010, 01:36:58 »
sonuçları merakla bekliyoruz bakalım

önce çız reklamdaki gibi sonra boya :D
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2010, 23:43:46 »
Arkadaşlar sonunda kalemi deneme fırsatım oldu. Reklamdaki adamlar tornavida ile çiziyor sonra kapatıyor. Onların hepsi yalan. ;D Bende bi çizik var 20 cm kadar çiziğe tırnak geçiyor.Arabayı bir güzel yıkadım.Güneşte 1 saat kurumaya bıraktım.İyice kuruduktan sonra kalemle üstünden 1 defa geçip güneşe bıraktım.Çok hafif bir şekilde içini doldurmuş.Ama dışarıdan bakınca gene sırıtıyor. Ve tırnak geçiyor.Kapı yanlarında olan ufak çizikleri bile zar zor doldurdu. O ürünler bi fayda etmiyor. Yarında pasta cila yapıcam sonra üstüne sürücem .Tek çare o gibi gözüküyor  :-[