Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kalkışda tıkır tıkırrr ses çıkarıyor neden kaynaklanır  (Okunma sayısı 14389 defa)

Ynt: kalkışda tıkır tıkırrr ses çıkarıyor neden kaynaklanır
« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2008, 15:36:37 »
garantide vermiyoruz demişti bende saoln dedim çıktım açıkcası.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #15 : 28 Temmuz 2008, 15:38:36 »
garantide vermiyoruz demişti bende saoln dedim çıktım açıkcası.

neye vermiyorlar parçaya mı işçiliğe mi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2008, 15:39:58 »
Baskı balatadan problem evet.
Yani biraz dolaşın dükkanları fiyatları karşılaştırın size göre en uygunu hangisiyse onu yaptırın.

« Yanıtla #17 : 28 Temmuz 2008, 15:45:07 »
parçaya garanti wermiomuş işciliğe sormadım.çok teşekür ederim arkadaşlar biraz daha bakıp uygununu yaptırmak lazım doğru.birde bişey daha soramak istiorm arkadşlar motor yağına bor koymak böle bişeyden bahsetmişti geçenlerde bi abi denemdm daha bi bilgisi olan warmı acaba bu konuda yeni bi konumu açsam bunla ilgili.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #18 : 28 Temmuz 2008, 15:50:43 »
parçaya garanti wermiomuş işciliğe sormadım.çok teşekür ederim arkadaşlar biraz daha bakıp uygununu yaptırmak lazım doğru.birde bişey daha soramak istiorm arkadşlar motor yağına bor koymak böle bişeyden bahsetmişti geçenlerde bi abi denemdm daha bi bilgisi olan warmı acaba bu konuda yeni bi konumu açsam bunla ilgili.

açmana gerek yok sitede muhtelif yerlerde var bor konusu etki gören var yok değil arama yapman yeterli, parçaya nasıl garanti vermiyormus ? anlamadım ya sen abi arastır parçaları
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #19 : 28 Temmuz 2008, 15:52:14 »
http://www.vwtr.net/forum/bora/motor-silk-bor-on-cls-bond-motor-katkisi-t5812.0.html
Konusu bu ama fazla bi katkı sağlıyacağını zannetmiyorum

« Yanıtla #20 : 28 Temmuz 2008, 15:56:25 »
eyvallah beyler çok teşekür ederim fikirleriniz için.

« Yanıtla #21 : 10 Eylül 2008, 17:54:29 »
altını vurmus ollabılırsın aracın cunku alt motor koruyucu cok yakın yere altını acsın duzeltsın motor koruyucusunu hıc bı sey kalmaz bence yanı tabı

« Yanıtla #22 : 03 Aralık 2008, 13:51:31 »
aynı şikayetten bugün sanayiye gittim motoru şasiye bağlayan bir boruda vida varmış sıkarız bir şey kalmaz dedi arkadaş. yarından sonra yapılacak şikayetim giderse (ses kesilirse) yazarım buraya.
...BİneRİm BORA çIkaRIm YoLa...

« Yanıtla #23 : 03 Aralık 2008, 14:29:25 »
bizim audi A6 da vardı öyle bir sorun vardı genelde 3 devir altında ses oluyordu, egzost un bağlantı civatası gevşemiş oyüzden yapıyormuş
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #24 : 05 Aralık 2008, 09:46:03 »
bizim audi A6 da vardı öyle bir sorun vardı genelde 3 devir altında ses oluyordu, egzost un bağlantı civatası gevşemiş oyüzden yapıyormuş

teşekkürler arkadaşım. motorla şasiyi tutan bir borunun vidaları gevşemiş. benimki de ondan yapıyormuş.
...BİneRİm BORA çIkaRIm YoLa...

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2009, 00:53:17 »
altını vurmus ollabılırsın aracın cunku alt motor koruyucu cok yakın yere altını acsın duzeltsın motor koruyucusunu hıc bı sey kalmaz bence yanı tabı
  arkadaşlar bende aracı engebeli yerlerde kullanıyorum malum karda var bu sıralar. bende de vites değiştirmeye yakın üst devirlerde ses oluyor. kar bitince 1-2 ay sona bende karter muhafaza yı düzelttiricem. bence de ondan olabilir.