Anket

96000 km de hangi parcalar deyisir?

Turbo neden bozulur?
0 (0%)
Diskleri temizlemek icin ne yapmaliyim?
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: Yanlis kullanim mi?  (Okunma sayısı 3844 defa)

Çevrimdışı maydonoz

•  
    • Profili Görüntüle
Yanlis kullanim mi?
« : 19 Şubat 2008, 15:58:22 »
Selam arkadaslar ben Belcika da bir Bora sahibiyim.2001 model 110pk tdi aldigima cok memnundum ama 4 ay sonra sorunlar basladi.Once araba devirsiz calismaya fazla yakit tuketmeye basladi Debimetrler dedi  arkadaslar Boralarin hastaligiymis  ama turbo bozukmus.Yaptirdim yolda giderken sag cami actin ama kapatamadim bloke oldu ne iniyor nede kalkiyo rses geliyor ama  mekanizma calismiyor ve cam dustu.Cami tutan ayaklar plastikmis  servise gittim ve demirlerini verdiler bunada hastalik dediler.Ve enson dun balatalari ve diskleri deyistirdik birde arka da burda REM diyorlar Turkcesini bilmiyorum?Ici plastik disi aleminyum kaplama bin varsa bana yazarsa sevinirim zanederim ki sarsintiyi azaltiyor cok masraf ettim ama arabami seviyorum genede
Selamlar

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yanlis kullanim mi?
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2008, 16:30:18 »
Diğeleriyle ilgili bi fikrim yok ama  cam krikosunun halatını kasan plastik parça gerçekten hastalık...Benim polonun 3 hafta arayla ikiside kırıldı bende metal olanlarıyla değiştirdim...

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2008, 16:56:59 »
Gerçekten kötü şeyler olmuşşş...Baya bi masraf çıkarmış Bora.Vallahi çeşitli sorunların var ben bilgim olanlar hakkında bi kaç bişey söyliyim.Bizde de TDI var 90 Hp.İlk aldığımız gün diskleri değiştirdik.Camı ses çıkarıyodu yaptırdık.Yakıtının artması normaldir.Kış mevsimi olduğundan dolayı...Ama ne olursa olsun Bora baba bi araba..Yaklaşık 500 YTL masraf yaptı bize ama hakkınıda verdi.Böyle sorunlar her arabada olur.Sakın arabandan soğuma...

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2008, 00:06:06 »
birde arka da burda REM diyorlar Turkcesini bilmiyorum?Ici plastik disi aleminyum kaplama bin varsa bana yazarsa sevinirim zanederim ki sarsintiyi azaltiyor cok masraf ettim ama arabami seviyorum genede
bu soruya yanıt ıstersen, daha açık detaylı anlatırsan sana daha iyi yardımcı oluruz :sevgi: :sevgi: