Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: fm transmitter  (Okunma sayısı 7887 defa)

fm transmitter
« : 24 Haziran 2010, 18:47:16 »
Merhaba arkadaşlar.Arabamım orjinal teybini değiştirmek istemediğimden fm transmitter almak istiyorum.Ancak ses kalitesi nasıl olur iyimidir kötümüdür,ya da daha önce kullanan varsa yorumunu almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler..

Ynt: fm transmitter
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2010, 22:39:03 »
bende var, bildiğn gibi boş frekansa ayarlayıp o frekansı kullanıyor, öyle olunca da arada parazit yapabiliyor, ses kalitesi pek iyi değil, 10 uzerinden 6-7 arası iyi frekans bulursan

« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2010, 22:46:08 »
boşuna para harcarsın abi şu an en iyi tercih usbli bir oynatıcı olur

« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2010, 00:21:35 »
alalı 1,5 yıl oldu en fazla 3 sefer kullandım o da mecburiyetten radyonun çekmediği yerlerde. ALMA...

« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2010, 08:25:49 »
paran boşuna gider sakın alma..çok kötü ses kalitesi var.onu alana kadar bi kaset adaptörü bide mp3 player çözersin olayı =)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2010, 08:31:56 »
Tek başına fm transmitter kötü ses kalitesi verir büyük şehirlerde.
Ama ben portatif Navigasyon cihazının ek özelliği olarak kullanıyorum.Elektirik besleme kablosu anten görevi görüyor.Çok nadir ses bozuluyor.

« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2010, 15:12:12 »
bence en güzel bi kaset adaptörü ile mi tane ucuz mp3 player.çok daha kaliteli.tabi bi cd çalar değil ama.tesisatta kullanmayacağın için çok fark edemezsin.yada mp3 yerine navigasyon alıp =) navigasyonun mp3 playerindan çalıştırabilirsiniz ben şu an öyle düşünüyorum. buda bi seçenek.

« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2010, 22:58:56 »
arkadaşlar bende usb li teyp almayı düşünüyorum ama cd çalarla farkı varmı ses kalitesinin

« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2010, 00:42:35 »
arkadaşlar bende usb li teyp almayı düşünüyorum ama cd çalarla farkı varmı ses kalitesinin
yok daha iyi takılmada yapmıyo
Sayfa düzenini bozan imza.

Çevrimdışı borauto

• burak
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2010, 16:45:01 »
valla yok bende kendinden ekranli var usbli hatta daha ii takılmayok ses bozulması yok + ses kaliteside aynı
burak vatan 06 mekan 09

« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2010, 20:19:17 »
selam arkadasım   nokia n86 8mp telefon al fiyatı sadece 700 tl
hem telefonunu degıstırırsın hemde  fm verıcısı var onu kullanırsın 8gb hafızası var yükle yükleye bıldıgın kadar  radyo bos frekans bul ve nokıa telıde o frekansa ayarla  işte  sana bı nevi cd calar yada mp3 bu kadar  basıt  pişman olmazsın