Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Fren Diskleri  (Okunma sayısı 3707 defa)

Çevrimdışı srdrbltn

• srdrbltn
Fren Diskleri
« : 21 Aralık 2009, 18:02:06 »
 Merhaba site sakinleri.Malum havalar yağmura dönüyor,Benim aracımda açık parkta kalıyor.Kış mevsiminde sürekli yaptığım 3-4  günde bir çalıştırırım arabamı .O ğün aracımın sol fren disklerinin yagmurdan olması ğerekki pas kiri ğörüntüsüne yakın birhal aldığını fark ettim.bunun zararı varmıdır acaba diye sizlerle paylaşmak istedim.Bu arada acil bişe olmadıktan sonra sadece cumartesi ,pazar binebiliyorum arabama...Muhabbetlerimle srdrbltn ::)

Ynt: Fren Diskleri
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2009, 20:27:51 »
Ben kendimde newbie'im fakat benim başımada aynı olay geldi. Paslanmış fren disklerimi değiştirdiler. Ayrıca aracınızı hareket ettirmeden yerinde çalıştırırsanız lastikleriniz bile çatlamaya başlar.(Hep aynı noktaya basmasından dolayı) Hiçbir şey yapamıyorsanız olduğunuz yerde ileri-geri gidin.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 21:00:45 Gönderen: ethapi »

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2009, 13:51:01 »
ahmet usta diyor ki :
fren diskleri paslanır sorun olmaz ...2km sürerseniz temizlenir ilk sürüşte ses yapar ama kesilir

Çevrimdışı srdrbltn

• srdrbltn
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2009, 16:50:24 »
Sayın Cemal Arslan  ve ethapi arkadaşım görüşleriniz için teşekkürler dilerim. Aracın Fren disklerinin 4 dü de bundan 5-6 ay önce degiştirdim  zaten yeni degiştirdigim için sıkıntı yaptı bende.Şimdiden size ve diger sakinlere iyi,mutlu,kazasız belasız ,nice seneler dilerim...Muhabbetle selamlarım srdrbltn

« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2009, 17:00:42 »
Sayın Cemal Arslan  ve ethapi arkadaşım görüşleriniz için teşekkürler dilerim. Aracın Fren disklerinin 4 dü de bundan 5-6 ay önce degiştirdim  zaten yeni degiştirdigim için sıkıntı yaptı bende.Şimdiden size ve diger sakinlere iyi,mutlu,kazasız belasız ,nice seneler dilerim...Muhabbetle selamlarım srdrbltn
eyvallah kardeş
kebap yeriz şalgam içeriz bici yeriz adanalıyah  allah adamıyah...

yakında adanadayım...özledim yaa