Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: direksiyona deri kılıf dikme  (Okunma sayısı 5728 defa)

direksiyona deri kılıf dikme
« : 30 Eylül 2014, 17:34:14 »
Merhaba vw severler :)
Benim sorunum direksiyon yipranmasiyla ilgili .
Bora 2003 167binde ve direksiyonun sol tarafi eskidi biz 160 binde almistik ilk basta elime boya kalintilari geliyodu artik gelmemeye basladi ilk resimde oldugu gibi potur potur olmaya basladi
Bende deri kilif dikimini arastirdim ve yapmak istiyorum (yuksek ihtimal beceremeyecem ama :D )

Hangi markayi önerirsiniz (siyah olsun kaliteli olsun ama tabiikide ucuz olsun :D )
Sahibindendeki fiyatlar hem şişik hem kalitesizler ama.hepsi burada felan guzel fiyatlar veriyo
Marka olarak carub en iyisi galiba :/
Asıl soru ise dikimi maviyle yapsam hoş durur mu yoksa butun emeğimi berbat mi eder (aracin ic dosemesi göğsü felan hep siyah renkte ama gostergeler maviya ., maviye mavi guzel gider mi acep )
Nette kirmizi iple yapanlari gordum ama bizim arabalar genelde süsü pek kaldirmiyoya o yuzden kirmizi pek dusunmuyorum aracin dışı gri ici tamamen siyah bide arac trendline olduğu için kusaklar felan siyah simdi ip kirmizi olursa cingan işi mi olur acep (kucuk bi detay ama ben kafayi takarim yola bakmam oraya bakarim :D )
Sizden fikirlerinizi paylasmanizi istiyorum renk konusu marka konusu tanidiginiz bildiginiz kullandiginiz urunler varsa linklerini bekliyorum :)
Simdiden tesekkurler :)
Yapmış olanlar tecrubelerinide paylasabilir :)

Ynt: direksiyona deri kılıf dikme
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2014, 17:44:59 »
 :'( Özür dilerim resimleri telefondan yukleyemedim anca link atabildim  :(

« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2014, 19:25:33 »
evet baya eskimiş direksiyon simidiniz..nasıl yapacaksınız bilmiyorum,forumda bikaç yapan arkadaş vardı ama bi ustaya yaptırılılmadığı sürece biraz kalın gözüküyor(benim gördüklerim öyleydi)bikaç konuda vardı arama yapın isterseniz  :tamamdir ben mesela döşeme işini hiç beceremem o yüzden kendim yapmaya cesaretim yok,size kolay gelsin  ;)

« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2014, 12:53:49 »
İzlediniz mi bilmiyorum ama bu videoda bir deri kılıf dikme örneği var  biraz uğrastırıcı ama bunu deneyebiirsiniz yada internette biraz gezinirsiniz boyama uygulamaları var bakabilirsiniz saygılar.
https://www.youtube.com/watch?v=4sO0ETDhDVM
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 12:55:37 Gönderen: tefik020 »