Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Detayli Bora fotografi ariyorum...  (Okunma sayısı 10736 defa)

Detayli Bora fotografi ariyorum...
« : 02 Ağustos 2007, 18:09:42 »
arkadaslar su alttaki linkte bana gore cok guzel bir bora buldum.
http://vortex3.rely.net/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20Jetta%201.8T#

fakat ayrintili fotolarini aradim taradim bulamadim.
bu renk cok guzel olmus araca.bu rengin adi nedir?Turkiye de hic bu renkten bora gormedim.
bir de boralarin 1.9 tdi 130 hp seceneginin teknik ozelliklerini ariyorum.
yardimci olursaniz sevinirim.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: Detayli Bora fotografi ariyorum...
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2007, 18:20:31 »
konyada bı tane bu renk v5 var satılık eger dusunursen

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2007, 18:26:25 »
@Corradog60

O v5 pek diri ve temiz değil diyorlar.Sen aracı biliyormusun.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2007, 19:17:21 »
canlı olarak bır kac kez gordum ama evelıyatı hakkında bır bılgım yok..
fena durmuyordu ama kesın bısey  dıyemem

« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2007, 19:26:09 »
tesekkur ederim ilginiz icin.
ben kendime dusunmuyorum arkadasim niyetlendi almaya.internette gezerken yukarda verdigim linkteki araci bulduk.ikimizde hayran kaldik araca.

bahsetmis oldugunuz Konya da ki bora ile ilgili bir link var mi acaba?
bir de Turkiyede bu 130 hp lik bora lardan cok az var herhalde.biz 130 hp liklere bakiyoruz.bahsetmis oldugunuz boranin motor ozellikler inedir acaba?

simdiden tesekkurler.
hayirli aksamlar.

« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2007, 19:34:55 »
bahsettiginiz arac bu galiba:
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

ama linkte motor gucu ile ilgili bir bolum goremedim.buyuk ihitmalle dusuk gucte.cunku icine bakinca krom gosterge kadranlari yok ve mauel klima var.
gerci cok da onemli degil 130 hp olmasi.olmazsa 500-600 euroya chip tuning de yaptirilabilir.

bu araca bu kadar para deger mi simdi de onu arastiriyoruz :)

« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2007, 19:47:30 »
arkadaslar bu nedir yahu 80 bin km nin altinda yalniz bir tane bora bulabildik o da 37 bin km de ve fiyati da 35 bin ytl >:(
yok mu dusuk km li daha uygun bir bora.dizel olacak ve mumkunse kirmizi renkli(morana kirmizisi imis ama kirmizi renkte bulmak epey zor) 130 hp tercihimizdir fakat cok da onemli degil chip tuning yaptirabiliriz.
bi yardimci oluverin soyle biraz uygun fiyatli 50-60 bin km de temiz bir bora.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2007, 19:52:52 »
Dizel bir aracı o km de bulmak zor. Bulunsada şüphelenmek lazım biraz gerçek km si hakkında.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #8 : 02 Ağustos 2007, 20:09:35 »
benım bahsettıgım arac tdı degıl yanlız v5 ;)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2007, 20:09:57 »
ve bordo degıl kırmızı

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2007, 23:28:41 »
Mersinde bi tane bora deil ama golf mk4 var. 1.9 TDi 130 hp. 70.000 küsürde kilometresi ve Türkiyede 130 Hp.lik dizel mk4 golf sadece 17 tane varmış. Aslında standartı 90 hp oluyor..

« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2007, 23:38:23 »
Mersinde bi tane bora deil ama golf mk4 var. 1.9 TDi 130 hp. 70.000 küsürde kilometresi ve Türkiyede 130 Hp.lik dizel mk4 golf sadece 17 tane varmış. Aslında standartı 90 hp oluyor..

evet turkiye de hem boralarin hem de golflerin 130 luk tdi motorlu araclari epey az.
internette temiz sayilabilecek bulduk ama ucuk fiyatlar istiyorlar.
33-35 bin ytl istiyorlar.
bu fiyatlara insanlar niye gidip 2001-2002 bora ya da golf alsin ki gider 3-5 daha verip 2001-2002 model passat 1.9 tdi alirlar.
anlam veremedim sahsen.eger boyle giderse biraz uygun fiyatli bulamazsak vazgececek gibiyiz.cunku arkadasim butceyi 30 bin ytl ye kadar zorlayabiliyor.bununda 27-28 ini araca verip 2-3 bin ytl sini de mod icin harcamayi dusunuyor.fakat bu fiyatlara temiz bir 130 hp dizel bora bulmak cok zor.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2007, 23:50:44 »
bu fiyatlara insanlar niye gidip 2001-2002 bora ya da golf alsin ki gider 3-5 daha verip 2001-2002 model passat 1.9 tdi alirlar.

Yani şimdi şöyle bişey , herkes parası var diye passat alacak değil. Herkesin farklı zevkleri var. Benimm mesala param yetse bile passat yerine golf.ü tercih ederim. Anlatmak istediğim tercih meselesi.

« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2007, 12:28:36 »
Yani şimdi şöyle bişey , herkes parası var diye passat alacak değil. Herkesin farklı zevkleri var. Benimm mesala param yetse bile passat yerine golf.ü tercih ederim. Anlatmak istediğim tercih meselesi.

evet haklisiniz tabi ki tercih meselesi.
benim demek istedigim aracin fiyati bir ust segmenti kendi markasindaki aracla aralarinda cok az bir farkin olustugunu soylemekti.

saygilar.