Gönderen Konu: comfortlıne de farklılıklar  (Okunma sayısı 24328 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: comfortlıne de farklılıklar
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2009, 23:59:08 »
4+4=8 hoparlör comfort ve highline modellerinde var.
Pacificlerde de, trendline'da da yok.
       bende 2000 trendline var. müzik dinlemeyi çok severim(yüksek sesle de değil, temiz sese önem veririm). ilk aracaımız olan renault 12 wagona bile pioneer teyp koymuştum. lafı uzattım, aracı aldığımda blukpunk teyp ve 4 mıd kapılarda+4 tweterkapıları üst kısmında orjinal ve üzerindeydi. özellikle dikkat ettim ve orjinal sistem beni tatmin ettiği için de değiştirmedi. ancak dediğiniz gibi comfort ve higline vardır ve benim kini alırken adam özel istemiş olabilir. o konuda bilgim yok. ama dediğim gibi teyp, midler ve tweterlar orjinal ve blukpunk.  ;)

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2009, 00:53:46 »
SLM Dostlar hepinize ilginizden ve bilgi paylaşımınıdan dolayı sonsuz tşklr.o 11. harf meselesini daha önce 'de yazmıştım oradaki harf hangi ülkede üretildiğini tam ve kesin olarak belirtiyor bendeki W ve almanyadan akrabalarınında (almanyada ikamet eden) oluru ve kontrolu ile aldım. 06M4705 nikli arkadaşımızın verdiği bilgi en akla yakın ve mantıklı olanı bence ve otomatik olarak üretilen arabalarda'da bazı değişiklikler mevcut benimkide onlardan biri ama ne olursa olsun telafi edilemeyecek eksiklikler'de değiller ve teknolojik olarak'da mükemmel arbalar gerçekten sahip olduğum için söylemiyorum cidden neredeyse kusursuz ve servise daha az bağımlı arbalar, yeni modeller ve motor tipleri git gide daha çok servise bağımlı olarak üretilmeye başladılar.Yetkili yada özel servisler gittiğinizde bir bakın isterseniz kaza dışında kaç tane bora ve diğer model var.ben bakarım adanada ikamet eden dost varsa aykan veya haşim bugay özel'gittiklerinde kontrol edebilirler ve baş ustaya sorbilirler ben sordum ve aynı cevabı aldım ne kadar teferruat ve albeni o kadar çok servis işte şimdiki vw. kuralı bu  SAYGILAR VE SEVGİLERİMLE... :tamamdir

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2009, 01:07:00 »
Arkadaşlar bora sohbet kumsalı bölümünde 3. sayfada 11. harfle ilgili bilgi aktardım arabasının hangi ülkede üretildiğini tam olarak öğrenmek isteyen arkadaşlar bakabilirler...

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2009, 10:57:22 »
Dediğin gibi opsiyonel de istenebiliyor onlar.
Haklı olabilirsin.

Neyse boşver, var ya 4+4, gerisi boş :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2009, 13:12:03 »
Çok haklısın arkadaşım.Arabanın detaylı resimlerini yeni gördüm offlineR gerçekten çok hoş son durumu bumu tampon altlarını aynı renk olması dahada güzel duruyor çok beğendim bende yaptırayım bari renklerimiz aynı içi için birşeyler yaptınmı yoksa orjinali gibi duruyormu? kazasız sürüşler dilerim...
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2009, 13:16:59 Gönderen: vwbora-01 »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2009, 16:29:57 »
Teşekkür ederim.  :sevgi:
Askerliğim bitsin bir iki düzenleme daha yapacağım dışarıya, ondan sonra içeriye geçiyorum.
Yorumun veya soruların varsa benim aracın konusuna yazabilirsin.
Dağıtmayalım bu konuyu :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Mayıs 2009, 21:00:52 »
sen hayırlısı ile tezkereni bi al çok haberleşir yazışırız arkadaşım saygılarımla...
Teşekkür ederim.  :sevgi:
Askerliğim bitsin bir iki düzenleme daha yapacağım dışarıya, ondan sonra içeriye geçiyorum.
Yorumun veya soruların varsa benim aracın konusuna yazabilirsin.
Dağıtmayalım bu konuyu :D

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Mayıs 2009, 22:16:04 »
Arkadaşlaralper hocam ve diğer dostlar nerelerdesinizzzz...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Mayıs 2009, 22:52:25 »
Bu akşam arabam.com da satılık boraları inceledim tabii bir kısmını ama daha sonra devam edeceğim. DİYECEKSİNİZKİ NİYE; Fiyatlara baktım özellikle comfortline ve pasificlere fiyatlar aynı model ve katogorideki arbaların aralarında ne kadar fark var tahmin bile edmezsiniz arkadaşlar bir bakmanızı öneririm hepsindede boya darbe ve değişeni yok diyor ama fiyatlar arasında bazen 3-4 bin tl oynuyor sizce bunlar doğru bilgimi yoksa darbe yada boya veya km leri saklıyorlarmı ne dersiniz donanımda'da ufak tefek farklılıklar var ama fiyatları bu kadar etkilememesi gerekiyor bence bir fikri olan dost vaarmı...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Mayıs 2009, 23:06:35 »
İç kısımıa yani havalandırma gözlerine vites kolu kenalarına teyp ve ön konsulun kenarlarına gümüş rengi veya ağaç rengi kaplama yaptırıyorlar bunu nasıl ve hangi malzemeden yapıyorlar ve özellikle fiyatı konusunda bilgisi olan arkadaş bunu paylaşırsa çok memnun olurum saygılarımla...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #24 : 07 Mayıs 2009, 00:12:42 »
İç kısımıa yani havalandırma gözlerine vites kolu kenalarına teyp ve ön konsulun kenarlarına gümüş rengi veya ağaç rengi kaplama yaptırıyorlar bunu nasıl ve hangi malzemeden yapıyorlar ve özellikle fiyatı konusunda bilgisi olan arkadaş bunu paylaşırsa çok memnun olurum saygılarımla...
        80-120 TL arası plastik, fosforlu gibi bir malzeme. aşağıdaki sayfalarda örnekler ve bu konu üzerine yapılmış öneriler mevcut.
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golfumuze-rcd-200-nasil-olur-t8492.165.html

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Mayıs 2009, 12:27:27 »
Bu akşam arabam.com da satılık boraları inceledim tabii bir kısmını ama daha sonra devam edeceğim. DİYECEKSİNİZKİ NİYE; Fiyatlara baktım özellikle comfortline ve pasificlere fiyatlar aynı model ve katogorideki arbaların aralarında ne kadar fark var tahmin bile edmezsiniz arkadaşlar bir bakmanızı öneririm hepsindede boya darbe ve değişeni yok diyor ama fiyatlar arasında bazen 3-4 bin tl oynuyor sizce bunlar doğru bilgimi yoksa darbe yada boya veya km leri saklıyorlarmı ne dersiniz donanımda'da ufak tefek farklılıklar var ama fiyatları bu kadar etkilememesi gerekiyor bence bir fikri olan dost vaarmı...
Siz almaya kalkışınca muhakkak bir eksikiliği ortaya çıkıyo.Mesala bi arkadaşım benim arabanın aynısından bulmuş 17.000 tl tl'ye ama arabada dünyanın masrafı çıktı.Bakmayın siz onların boya,darbe,değişen yok dediklerine...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2009, 20:44:25 »
SLM Yellow-driver arkadaşım ilgine ve verdiğin bilgiye teşekkürler maun renk çok hoş duruyor birde gümüş var ancak ben adanadayım nerede yaptıacağımıda bilmiyorum ama en azından fiyatı hakkında bilgi sahibi oldum siyah yerlerde bazı soyulmalar var sinir bozucu bir çözüm üretmeli aklımada bu geldi ama acaba bu dayanıklı bir madde'mi birde nette satılıyor diyorsun biz alsak yapabilirmiyiz acaba ne dersin??? Rizelimisiniz yada oradamı çalışıyorsunuz benim aslımda çayelinden gelme ve birçok akrabam var orada ...
        80-120 TL arası plastik, fosforlu gibi bir malzeme. aşağıdaki sayfalarda örnekler ve bu konu üzerine yapılmış öneriler mevcut.
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golfumuze-rcd-200-nasil-olur-t8492.165.html
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2009, 20:46:32 Gönderen: vwbora-01 »

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Mayıs 2009, 21:11:55 »
AYNI Senin gibi düşünüyorum volkan arkadaşım illada alırken iyice araştırma yapmak gerekir diye düşünüyorum özellikle işin ustalarına göstermek gerek yoksa bu kadar fiyat farkları normal değil...
Siz almaya kalkışınca muhakkak bir eksikiliği ortaya çıkıyo.Mesala bi arkadaşım benim arabanın aynısından bulmuş 17.000 tl tl'ye ama arabada dünyanın masrafı çıktı.Bakmayın siz onların boya,darbe,değişen yok dediklerine...