Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: çinde tanıdığı olan varmı... :))  (Okunma sayısı 6670 defa)

çinde tanıdığı olan varmı... :))
« : 01 Ağustos 2010, 02:25:11 »

Ynt: çinde tanıdığı olan varmı... :))
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2010, 13:23:52 »
çine gerek yok, güney amerikada da var :) ön farları beğenmemiştim ben ama jettadan güzel

« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2010, 13:33:17 »
önü çok kötü bence

Çevrimdışı baytug

• musaBora
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2010, 17:19:50 »
cıne gıtmaya ne gerek var yazalım  vw ye bıse de gondersın.. sakası bı yana vw cıler olarak bı grup kuralım ısteyelım kardesım yenı bora turkıye de satısa sunulsun olmamı... :))
http://

« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2010, 18:01:03 »
bence hic guzel degil gelmesin turkiyeye bizimkilerinde adını lekeler
Sayfa düzenini bozan imza.

« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2010, 18:03:30 »
Çin de Jackie Chan var. Ona bi soralım :D Şaka bi yana benim bi sorum var. Arjantin'de volkswagen var , Çin'de var , Almanya'da var. Ama bu ülkelerin ürettikleri araçlar her ülkede yok. Neden böyle acaba ?
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2010, 20:16:01 »
bence çok kötü değil ....güzel hatta
dediğiniz gibi ön panjur ve farların şekli tartışmaya açık ..yani beğenen de olabilir beğenmeyende onun dışında aynı aşağı yukarı . ...
altı daha yüksek gibi geldi bana...
bide bu SMFİ  motor ne acaba ... SFİ motorun (sequential fuel injection ) varyasyonu sanırım...
türkiyede olsa iyi olurdu da ...sonuçta markaların pazar stratejisi ..

2006 Volkswagen FAW Bora 1.6 SMFi Chinese Version - Automobile Makes and Models Volkswagen - Zimbio

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2010, 20:18:34 Gönderen: apsimati »

« Yanıtla #9 : 01 Ağustos 2010, 20:45:57 »
Çin de Jackie Chan var. Ona bi soralım :D Şaka bi yana benim bi sorum var. Arjantin'de volkswagen var , Çin'de var , Almanya'da var. Ama bu ülkelerin ürettikleri araçlar her ülkede yok. Neden böyle acaba ?

pazara özel araçlar her ülkede satışa sunulmaz. VW yine bi nebze olsun iyi bu konuda, Nissan sırf amerika pazarı için farklı bir marka yaratmış vaktiyle, Infiniti. Infiniti marka araçlar Nissan marka araçlarla tamamen aynı altyapıyı kullanır ama şekil ve isim olarak bambaşkadır. Araç getirmek aslında büyük bir kumar, o yüzden şirketler o ülkede satılacağına inandıkları araçları ve donanımları getirirler o ülkeye. Tabi burada distribütör firmanın rolü çok büyük, distribütör firma o markayı o ülkede hangi gelir grubuna satmayı hedeflerse ona uygun bir ürün gamı gelir. Ülkemize Jetta gelmesinin sebebi de budur.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2010, 08:14:29 »
ben beğenmedim bizim kasalar daha güzel sanki..

Çevrimdışı baytug

• musaBora
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2010, 15:17:33 »
valla aslında ne yalan soyleyeyım bencede bu yenı kasalar bıraz karızmasını sarsmıs.. boranın orjınal agırlıgı kendıne has durusu yok .. sankı eskı kasaları daha bı agır abı takılıyo. ama bu yenı modeller daha bı hafıf meşrep... tamam daha genc gorunuyo ama genc gorunmemın daha oturaklı hallerıde var.. yanı cok kotu demıyorum hoş ama farlar ve stoplar cok cocuk oyuncagı gıbı durmus..

Çevrimdışı baytug

• musaBora
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2010, 15:22:18 »
ha apsımatı bıde bugun sızın ordan bı deneyeyım dedım 180 deyınce korktum... en cok ta yakıta gozum takılınca .... :))

« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2010, 00:46:38 »
ha apsımatı bıde bugun sızın ordan bı deneyeyım dedım 180 deyınce korktum... en cok ta yakıta gozum takılınca .... :))
kardeş öleyim felan deme sakın ...180 iyidir boşver.. aslında bassan 200 -220 rahat görür lakin gerek yok    ... yaşamak güzel...:))