Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu jantı boraya çok yakıştırdım. modelini bilen var mı?  (Okunma sayısı 4463 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
arkadaşlar kısa süre önce mk4 golfümü satıp vw grubu dışında bir araç almıştım. yeniden vw grubuna dönme düşüncem var. bora da seçeneklerimden biri elbette.

internette gezinirken şöyle bir jant gördüm ve modelini çok merak ettim. duyan bilen gören var mı acaba?

yine alakasız olacak ama golften kalma golf pacific jantlarım var. bora alırsam sizce nasıl durur? yapılmış örnekleri var mı trde bildiğiniz?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Ynt: bu jantı boraya çok yakıştırdım. modelini bilen var mı?
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2015, 10:42:13 »
Tolga hocam madem elinde pasific jantları var,bora alırsan kullan derim.Birkaç foto buldum ama yabancı örnekler tabi.Şu da var pasific jantı golf te de borada da fabrika jantlarının en güzeli bence hem tekrar janta para vermek zorunda kalmassın,tercih senin.Bu arada şimdiki aracın ne?Golfü sattıktan sonra ne aldın merak ettim?

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2015, 14:43:33 »
hem ayağımızı yerden kessin hem geniş olsun hem golften sonra üzmesin niyetine model düşürüp araç geniletmek adına 406 aldım.zaten 406, laguna, vectra ve accord bakıyordum. buymuş nasip. şimdi yeniden kuyruğu diktim. kafam da karışık. kafamdaki denk bütçe üstüne az daha ekleyip sportback bir a3 b6 düşünebilirim. ya da mk5 golf veya trendline mk6. ne bileyim. a4 olabilir. vag dışına çıkmayı pek istemiyorum ama h kasa bi astra filan olsa nasıl olur düşüncesi bir yandan.

hepsi bir yana gönlümde yatan aslan mk4 golf alıp yarım kalan hikayemizi devam ettirmek. araç üzerinde Metinin borasına yatığı gibi değişimler dokunuşlar yaparak hatta fazlasını yaparak efsane bir araç haline çevirmek. bakalım nasip. hele bi beklediğimiz emanet gelsin.

bu arada pacificler de borada çok hoş duruyormuş doğrusu.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2015, 14:44:38 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2015, 16:28:53 »
Hayırlısı olur inşallah Tolga abi..Ben de bazen düşünüyorum mk4 ü satarsam ne alırım diye :) Bagaj geniş olsun dersen ve vaglardan kopmim dersen dediğin seçenekler güzel.Bora golfün bagajlısı zaten :) 130 luk tdi ını bulursan da tadından yenmez  :tamamdir Evet pasific jantlar güzel durmuş,ben de nasıl duruyor diye senin yazını okuyunca düşündüm ama iyi yani  :saygilar

Çevrimdışı clex55

• Otomobil
    Volkswagen Bora GLİ
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2016, 22:02:26 »

benimde borada beğendiğim en güzel jant bu . fiyatı sahıbınden.com da görmusdum 1100 felandı

https://www.youtube.com/watch?v=p_t6PFmmnBw&t=122s
mecnun bilseydi vw sevgisini severmiydi hiç leyla zillisini :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2016, 08:59:34 »
Golf Pacific jantı...16'' lik.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2016, 12:33:32 »
Bu jantın adı snowflakes yanlış bilmiyorsam.

« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2016, 09:35:46 »
arkadaşlar kısa süre önce mk4 golfümü satıp vw grubu dışında bir araç almıştım. yeniden vw grubuna dönme düşüncem var. bora da seçeneklerimden biri elbette.

internette gezinirken şöyle bir jant gördüm ve modelini çok merak ettim. duyan bilen gören var mı acaba?

yine alakasız olacak ama golften kalma golf pacific jantlarım var. bora alırsam sizce nasıl durur? yapılmış örnekleri var mı trde bildiğiniz?

Soyle bir jant kismini ben mi goremiyorum?