Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BORAYA SES SİSTEMİ OLUR MU?  (Okunma sayısı 4409 defa)

BORAYA SES SİSTEMİ OLUR MU?
« : 13 Mart 2012, 15:50:09 »
Arkadaşlar Bora aracıma ses sistemi taktırmak istiyorum fakat sedan oluğu için yani bagajdan basswvoffer sesi iyi gelmez diye düşünüyorum.Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaş varsa sevinirim nasıl birşey taktırmak lazım orjinal hoparlörlerini değiştirmek mi lazım ?

Çevrimdışı drn

Ynt: BORAYA SES SİSTEMİ OLUR MU?
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2012, 17:22:00 »
bu konu hakkında bilgim yok ama şu aracı incelerseniz fena olmaz ses sistemi döşenmiş bora

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-full-full-sunrooflu-lpg-li-temiz-bora-77938709/detay

« Yanıtla #2 : 13 Mart 2012, 17:32:28 »
Olur gayette güzel olur. Aynı ürünler ile  hb araçta hacim ufaldığı için verim yükselir evet ama sedan araçta tesisat olmaz diye bi kaide yok. Kapılara bi takım mid bas arkaya bi takım midbas tek anfi 30luk bi woofer ile tatminkar bir ses olur. Çift anfi ve 38lik bi woofer ilede ciddi bi desibel alabilirsin.

« Yanıtla #3 : 16 Mart 2012, 09:07:38 »
Merhaba bede de var bas anfi mid vs ama bası öldürdüğü kesin veya  kuvvetli güzel bir bas gerekli. eğer o imkan yok ise arka koltuklardan birini açıp  bası içeri alabilirsiniz :D

« Yanıtla #4 : 16 Mart 2012, 10:23:30 »
biz yaptık 10numero oldu  :tamamdir
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

« Yanıtla #5 : 16 Mart 2012, 17:48:33 »
kapılarda bas var  ama subbass ın    iniltisi gelmiyor onu istiyorum bende açıkçası siz nasıl yaptınız?

« Yanıtla #6 : 16 Mart 2012, 18:14:23 »
ugur_seyhan  yaz bakalım sistemde neler var?