Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yetkılı servıs baskı plaka takı bın km sonra tekrar bıttı !!!!  (Okunma sayısı 2452 defa)

dogru okudunuz arkadslar ewt elazıg tan oto  ( yerndıbıne gırsın )2 hafta önce plaka degısıldı ama dun yolda kaldım baskı plaka bıttı arbayı vıtese takıyorum gaz yıyor ama kalkmıyor ardım servısı durumu anladım fırcada attım bugun aracımı göturup bakaclarmıs sorun ondardan kaylanıyosa degıseceklerımıs  gulmemk elde dıl daha bın km yapmadım ama durduk tere plaka bıttı 700 tl ye dgısmısıdm sanırım kandırıldım yaaıkloar olsun bunasıl servıs böyle yalan dolancılar...
ne mutlu türküm diyene..

geçmiş olsun,ama bence çok büyütecek bişey yok sonuçta kul yapısı. muhtemelen montajını yaparken eksik veya yanlış birşey yapmışlardır diye düşünüyorum. Sonuçta insan bunu monte eden,kafası dalgındır,bir aksilik olmuştur arada o da size denk gelmiştir. Nitekim bakacaklarını ve hatanın kendilerinden kaynaklanması halinde değiştireceklermiş.  Eğer ki hatalarını kabul etmezlerse o zaman her türlü hukuki yoldan hakkınızı ararsınız

eksık olmayın tskr edrım...bnm bu noktada kzıdııgm tek sey var arkadsımın en mutlu gunu yanı bnm arcım gelın arabası ve soforude bnm tam o esnada tak araba durud :) gerısnı sız anlyn :) ustelık konvoyda sımdı bn kızmıyayımda kım kızsın arkadslar :)
ne mutlu türküm diyene..

eksık olmayın tskr edrım...bnm bu noktada kzıdııgm tek sey var arkadsımın en mutlu gunu yanı bnm arcım gelın arabası ve soforude bnm tam o esnada tak araba durud :) gerısnı sız anlyn :) ustelık konvoyda sımdı bn kızmıyayımda kım kızsın arkadslar :)

Gerçekten büyük talihsizlik olmuş,tekrar tekrar geçmiş olsun ama yine de üzmeyin kendinizi olan olmuş. 2 haftadır sorun vermeyen parça bugün sorun vermiş,bunda da vardır bir hayır diyip geçin. umarım sorunsuz bir şekilde sorununuz halledilir

kesınlıkle öyle her ıste bı hayır vardır dedıgın gıbı neyse artık can sagolsun dıyelım :)
ne mutlu türküm diyene..