Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arabadaki kılcal çiziklere çözüm arkadaşalar?????????+  (Okunma sayısı 15589 defa)

Ynt: arabadaki kılcal çiziklere çözüm arkadaşalar?????????+
« Yanıtla #14 : 25 Mayıs 2011, 23:09:54 »
siyah araçta çizikler çok göze batıyor. iyi bir pasta atarsam kapanır gibime geliyor.
Autoking 300 lira istedi çok geldi yaptırmadım.
Benden önceki sahibi de hiç yaptırmamış. boya matlaşmış durumda.
Böyle giderse komple fırın boya attırıcam  :D
VW Sakarya Facebook Sayfası

« Yanıtla #15 : 25 Mayıs 2011, 23:41:24 »
ya evet siyah arabanın boyası temiz olması şart :) onda hem fikiriz POLO GTI adlı kullanıcı arkadaşımda bu durumdan şikayetci ama komple boyatmakta olay parlatmakta bi şekilde renk canlanması lazım ama 10 yıllık boyada canlanırmı o var :D
oTomobiL TaşıT DeğiL biR TuTkuduR..
[/font][/b]

« Yanıtla #16 : 25 Mayıs 2011, 23:59:08 »
trafikte bazı araçlar görüyorum resmen yanıyor.
kendi kendime, "Benim neden arabam böyle olmuyor, neden bu kadar parlamıyor
 anne bana neden püskevit almıyorsun diyorum" ;D
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2011, 00:00:35 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

« Yanıtla #17 : 26 Mayıs 2011, 09:17:48 »

:tamamdir :tamamdir :tamamdir
 :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2011, 19:45:39 »

bahçeli amcamız alır..dertlenmeyelim..:D
BEŞKAZALI tarihcifss

« Yanıtla #19 : 26 Mayıs 2011, 19:58:01 »
arkadas ben sana kılcal cızıklerde tabıkı pasta cıla derım ama ıcınde pasta olan bu kımyasal urunu cok surme derım cunkı boyayı alırsın.ama pasta faydalı olur tabıkı bende henkelın tereson dıye bır urun var cıla olarak mumlu bır madde arabanın ustunde bır yumusak tabaka olusturuyo ve fena bır sekılde parlatıyo yaza hazırlık ben yaptım cok memnunum.
07 VW

Çevrimdışı tarihcifss

« Yanıtla #20 : 27 Mayıs 2011, 01:09:26 »
arkadas ben sana kılcal cızıklerde tabıkı pasta cıla derım ama ıcınde pasta olan bu kımyasal urunu cok surme derım cunkı boyayı alırsın.ama pasta faydalı olur tabıkı bende henkelın tereson dıye bır urun var cıla olarak mumlu bır madde arabanın ustunde bır yumusak tabaka olusturuyo ve fena bır sekılde parlatıyo yaza hazırlık ben yaptım cok memnunum.
o pastadan sonra mı kullanılıyor..fiyatı ne? kullanımı yine normal pasta cile gibi mi?
BEŞKAZALI tarihcifss

« Yanıtla #21 : 27 Mayıs 2011, 13:51:21 »
en iyisi boyacıya gidip pasta cila yaptırmak ufak tefek çizikler gider ama derin büyükleri rütüşletmek lazım

Çevrimdışı tarihcifss

« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2011, 14:07:59 »
en iyisi boyacıya gidip pasta cila yaptırmak ufak tefek çizikler gider ama derin büyükleri rütüşletmek lazım
boyacı da bi ton para isterşimdi..
BEŞKAZALI tarihcifss

« Yanıtla #23 : 28 Mayıs 2011, 12:06:36 »
bu urunu arabanı guzelce yıkadıktan sonra arabanın ıyıce kurumasını bekle.tek damla su kalmasın.hatta yıkamayı bıldıgın sırkeyle yap derım suyla karıstırarak tabıkı.boyanın ustundekı butun tortuları kırec ızlerını alır.sonra tereson dedıgım cılayı (yuvarlak teneke ıcınde 50 tl ama ml cok buyuk uzun sure kullanırsın)pamukla arabaya bellı kısımlarına surerek basla.ve surdugun yer beyazlasana kadar bekle sonra temız bır pamukla ezerek parlat ısıl ısıl.valla yemek tarıfı gıbı oldu sonra altını kapat ;D
07 VW

Çevrimdışı tarihcifss

« Yanıtla #24 : 29 Mayıs 2011, 22:00:15 »
kardeş bi kaportacı yok mu bize bunun inceliğini kalınlığını da söylicek bir müslüman...:D..gidelim ona göre cila alalım..gideriz abartılı alırız sonra boyayı da yeriz olmaz.
BEŞKAZALI tarihcifss

« Yanıtla #25 : 29 Mayıs 2011, 22:55:10 »
guzel kardesım cılanın abartılısı olmaz zaten.sana marka verıyorum gıt çbs nın veya henkelın tereson dıye profesyonel cılası ondan al dıyorum ıste .gerısı sana kalmıs cıla boyayı cok sık yapmadıgın muddetce almaz bu arada. :tamamdir
07 VW

« Yanıtla #26 : 02 Haziran 2011, 21:18:42 »
sonax bu işi çözer sonra sonaxın özel microfiberli süngeri ve şampuanı ile yıkamaya devam edin.ayrıca ayda bir sonax hızlı cila bu işi çözer

« Yanıtla #27 : 15 Haziran 2011, 15:33:47 »
Arkadaşlar sizlerle bu forumdaki satılık bölümündeki ilanımın linkini gönderiyorum. FIRSAT !!! PASTA CİLA KAMPANYASI 80 TL (İç Dış Yıkama Dahil)
Bu işi benim kayın birader yapıyor. 25 yıllık ustadır boya ustasıdır kendisi. Fiyat çok uygun. Eğer bulunduğu yer ( Yedikule) size yakınsa gidip yaptırın.