Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Boram da ölsensör werkstatt arzasi çıkıyor anlamı Nedir..??  (Okunma sayısı 33543 defa)

Boram da ölsensör werkstatt arzasi çıkıyor anlamı Nedir..?? arkdaşlar kontagi açar açmaz bu arzayi veriyor..kontagi kapatiyorum tekrar aciyorum arzayi vermiyor..yardimcı olursaniz sevinirim..Teşekkürler..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Boram da ölsensör werkstatt arzasi çıkıyor anlamı Nedir..?? arkdaşlar kontagi açar açmaz bu arzayi veriyor..kontagi kapatiyorum tekrar aciyorum arzayi vermiyor..yardimcı olursaniz sevinirim..Teşekkürler..

Yağ sensörü ile alakalı.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

yağ sensörü arızası vermiş
fiyatını parçacılardan sorabilirsin.

fiyatı ne dir acaba..
konuyu biraz hortlatacam ama yeni konu açmak istemedim.
ben geçen hafta aldım 75 tl.ancak arıza gene geçmedi kendini usta sanan herif beyinden dedi ve beyinciye gitmem gerektiğini söyledi başka ustaya götürdüm yok beyinde bişey dedi.kutup başını söküp 10 dk sonra taktı arıza düzeldi.

alt karter yag sensörümü acaba?
yağ seviye sensörü ısıyı ve seviyeyi ölçüyor.

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
konuyu biraz hortlatacam ama yeni konu açmak istemedim.
ben geçen hafta aldım 75 tl.ancak arıza gene geçmedi kendini usta sanan herif beyinden dedi ve beyinciye gitmem gerektiğini söyledi başka ustaya götürdüm yok beyinde bişey dedi.kutup başını söküp 10 dk sonra taktı arıza düzeldi.

Kendi beynini kastetmiş usta :) Evet beyinden arıza ve düzelmesi çok zor  :D :D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Kendi beynini kastetmiş usta :) Evet beyinden arıza ve düzelmesi çok zor  :D :D
valla haklısın kardeşim adam kafayı yemiş beyin yok   :)
 :D :D :D :D