Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)  (Okunma sayısı 274182 defa)

Ynt: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)
« Yanıtla #112 : 09 Ocak 2013, 09:29:44 »
kodlama vag-com ile yapılıyor. Bende vag106 kablo var. Yetkili servis işi yokuşa sürmüş. 5 dakika bile değil kodlama. Kayseride vag-com ile çalışan yerlerde yaptırabilirsin ama özel servislerin çok anlayacağını sanmam o yüzden kodlamanın nereden yapılacağını yazarak gitmelisin o da ilk sayfa da yazıyor :)

« Yanıtla #113 : 09 Ocak 2013, 11:42:49 »
zamanında ben cesaret edememiş, 150 liraya aldığım kol+kabloyu 60 lira vererek ustaya  taktırmıştım...
işlem on numara olmuş, kullanıcı seviyesinde bu tür komplike işlerin çıkması çok heyecan verici , elinize sağlık, güle güle kullanın...

ankarada nerde yaptırdınız benim böyle becerilerim yoktur:)

« Yanıtla #114 : 09 Ocak 2013, 11:44:47 »
hız sabitlemeyle uğraşmaya hiç gerek yok aldın oldu olmadı şubu 200liraya takıyolar 2 saat içinde hızsabitlemeli aracını teslim alıyosun isteyene tarif ederim yerini

nerdeymiş hocam bu 200 lira ya takan yer gidelim hemen

« Yanıtla #115 : 09 Ocak 2013, 13:18:05 »
200 liraya takanı bulsam ben bile uğraşmazdım :)

« Yanıtla #116 : 09 Ocak 2013, 15:05:52 »
kodlama vag-com ile yapılıyor. Bende vag106 kablo var. Yetkili servis işi yokuşa sürmüş. 5 dakika bile değil kodlama. Kayseride vag-com ile çalışan yerlerde yaptırabilirsin ama özel servislerin çok anlayacağını sanmam o yüzden kodlamanın nereden yapılacağını yazarak gitmelisin o da ilk sayfa da yazıyor :)
sagol abi cuma gününe kadar büyük ihtimal giderim normalde hata nasıl siliyorlarsa onuda öyle yapacaklar daha önce takmadıkları için bilmiyorlar inşallah oranın ilki ben olcam  :) ;)

« Yanıtla #117 : 09 Ocak 2013, 16:36:44 »
200 liraya takanı bulsam ben bile uğraşmazdım :)
Merhaba Metin Bey ankarada yaptırmak için öneriniz varmı. Teşekkür ederim.

« Yanıtla #118 : 09 Ocak 2013, 18:37:19 »
parcayi bulduktan sonra takacak usta biliyorum. belki usta parcayida bulur ama 200 e olacak is degil ben bile parcayi anca buldum.

parcayi bulduktan sonra takacak usta biliyorum. belki usta parcayida bulur ama 200 e olacak is degil ben bile parcayi anca buldum.
parcayi bi abimizden 150 liraya temin ettim. montaj icin isinin ehli usta ilede birlesince mukemmel bir konfor.

mobilden...

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #120 : 09 Ocak 2013, 19:41:02 »
peki bir şey soracağım. benim bu parçayı kendim takmam mümkün değil. nerede takılır? kimin işidir? elektirkçi mi? motorcu mu? airbag i kim söker? bulunduğum yerde yetkili veya özel servis yok da.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

peki bir şey soracağım. benim bu parçayı kendim takmam mümkün değil. nerede takılır? kimin işidir? elektirkçi mi? motorcu mu? airbag i kim söker? bulunduğum yerde yetkili veya özel servis yok da.
meraki olan arabayi taniyan vagcom baglantisi ve kodlamasini yapabilecek birisi olmasi lazim.

mobilden...

« Yanıtla #122 : 09 Ocak 2013, 22:16:28 »

ugrasmak isteyen kirik biri yapar :D

« Yanıtla #123 : 09 Ocak 2013, 22:32:35 »
ugrasmak isteyen kirik biri yapar :D
Meslekte kaçıncı sene hocam sizin :D

« Yanıtla #124 : 09 Ocak 2013, 23:10:52 »
Meslegimde 5 öğretmenliğimde 4 hobilerimde 3 üncü yılım :)

« Yanıtla #125 : 09 Ocak 2013, 23:22:15 »
3 Yıldan beri vagla uğraşıyorsunuz yani ?Ovv bayağı bir ustalaşmışınız hocam şu vag olayına ben de giriş yapsam mı diyorum :)