Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)  (Okunma sayısı 274203 defa)

Ynt: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)
« Yanıtla #28 : 11 Haziran 2012, 16:59:04 »
teşekkürler üstad eyvallah..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #29 : 11 Haziran 2012, 19:10:15 »
uzun süredir böyle paylaşım görmemiştik. ellerine sağlık. Güle güle bin hayrını gör maşallah. vs. vs. :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #30 : 11 Haziran 2012, 19:32:18 »
teşekkürler üstad eyvallah..

Kolay gelsin :)

« Yanıtla #31 : 11 Haziran 2012, 19:33:22 »
uzun süredir böyle paylaşım görmemiştik. ellerine sağlık. Güle güle bin hayrını gör maşallah. vs. vs. :)

Çok teşekkür ederim :) Maliyeti yüksek olmasa far yıkama yapacağım ama haddinden fazla :)

« Yanıtla #32 : 11 Haziran 2012, 20:29:44 »
paylaşım böyle olur, bravo! :)
meslek ne üstad?

« Yanıtla #33 : 11 Haziran 2012, 20:42:43 »
paylaşım böyle olur, bravo! :)
meslek ne üstad?

Psikolojik danışman-Rehber Öğretmen :) Çok teşekkür ederim :)
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2012, 20:50:20 Gönderen: metinmb407 »

« Yanıtla #34 : 11 Haziran 2012, 20:48:45 »
hocam vag-com'u nerden temin ettiniz? fiyat nedir?
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #35 : 11 Haziran 2012, 20:51:43 »
hocam vag-com'u nerden temin ettiniz? fiyat nedir?

Ben başka bir forumdan bir abiden aldım kargo dahil 100-150 lira gibi birşeydi. Daha doğrusu ondan alan kişi bana hediye etti. Her işimi görüyor arıza siliyorum arıza tespit yapıyorum kodlama yapıyorum boşuna sanayiye hata başına 20-30 lira vermiyorum 5 kere hata sildirmeye gitsem kablo parası çıkıyor.

« Yanıtla #36 : 11 Haziran 2012, 21:03:43 »
gerçi ben hata sildirmeye gitmiyorum, gitsemde para vermiyorum ama almayı düşünüyorum. direksiyonu söküpte takamazsam yada hava yastığına zarar werirsem diye çekiniyorum işin gerçeği.
[/font]

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #37 : 11 Haziran 2012, 21:06:20 »
Sürekli Volkwagen-audi-skoda-seat markalarına binerim diyorsan bir kablo bir cd bir tanede laptop herkeze lazım.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #38 : 11 Haziran 2012, 21:11:57 »
gerçi ben hata sildirmeye gitmiyorum, gitsemde para vermiyorum ama almayı düşünüyorum. direksiyonu söküpte takamazsam yada hava yastığına zarar werirsem diye çekiniyorum işin gerçeği.

Birşey olmaz :) Sökmeside takmasıda kolaymış. Kendinize güvenemezseniz serviste söktürebilirsiniz...

« Yanıtla #39 : 11 Haziran 2012, 21:12:42 »
Sürekli Volkwagen-audi-skoda-seat markalarına binerim diyorsan bir kablo bir cd bir tanede laptop herkeze lazım.

Kesinlikle. İleride kısmet olursa tercihim Audi olacak. MKIV ten sonra VW nin tadı kaçtı :)

« Yanıtla #40 : 11 Haziran 2012, 22:58:15 »
tadı kaçtı derken hocam?? :D :D
servis ne akdar ücret talep ediyor sökmek için, bide söktürdüğümde eve nasıl gelcem direksiyon sökülmüş halde??
[/font]

« Yanıtla #41 : 11 Haziran 2012, 23:32:21 »
tadı kaçtı derken hocam?? :D :D
servis ne akdar ücret talep ediyor sökmek için, bide söktürdüğümde eve nasıl gelcem direksiyon sökülmüş halde??

Ücret ödemedik ama direksiyonu orada sökmedik. Valla Bora dan sonra ancak A4 kesiyor kaç kişi tanıdı isem tercihi bu yönde :)