Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora teyp  (Okunma sayısı 28966 defa)

Bora teyp
« : 27 Mayıs 2008, 13:23:23 »
2001 bora üzerinde orjinal blaunkput teyibi takılı. Ben CD çalar olmasını istiyorum. Sanırım bazılarına CD changer takılabiliyormuş. Bu deyip destekliyor mu? desteklemiyorsa şu an ki teyibimden çıkan ses kalitesini düşürmeyecek derece de bi CD çalar önerebilirmisiniz.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Bora teyp
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2008, 13:24:22 »
hepsini bir konuda suna bilirdin bilgisi olan arkadaslar yazarlar :p
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2008, 13:47:01 »
2001 Bora da bulunan orjinal teybin Blaupunkt  Santa Monica C50 olucaktır, teybin cd changeri destekler, Blaupunkt marka bir cd changer ile uyum sorunu olmadan cd kalitesine ulaşabilirsin...

Verdiğin yıla göre aracında bulunması gereken teyp bu dur..

« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2008, 13:47:46 »
Merhaba korhan, bende aracımı ilk aldığımda kaset çalar vardı sordum ama takılır fakat pahalı olur dediler bende gittim Jvc nin Mp3 ve Usb girişli cd-radyo teyibini aldım ve memnunun artık cd olayıda kalmadı artık herşey Usb oldu. Sanada tavsiyem Usb çalarlı teyip al memnun kalmazsan paranı ben vereyim =)
Paylaşılmayan bilgi, azalır. Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır...

« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2008, 13:54:55 »
2001 Bora da bulunan orjinal teybin Blaupunkt  Santa Monica C50 olucaktır, teybin cd changeri destekler, Blaupunkt marka bir cd changer ile uyum sorunu olmadan cd kalitesine ulaşabilirsin...

Verdiğin yıla göre aracında bulunması gereken teyp bu dur..

evet bendeki teyp de bunun aynısı. Ne kadarana mal olur cd changer taktırmak?
Merhaba korhan, bende aracımı ilk aldığımda kaset çalar vardı sordum ama takılır fakat pahalı olur dediler bende gittim Jvc nin Mp3 ve Usb girişli cd-radyo teyibini aldım ve memnunun artık cd olayıda kalmadı artık herşey Usb oldu. Sanada tavsiyem Usb çalarlı teyip al memnun kalmazsan paranı ben vereyim =)

Serkan önerini dikkate alacam bi bakayım dediğin cd çalara çok teşekkür ederim :D

« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2008, 14:21:21 »
bende Jvc Kd G635 var ama ben sana Jvc Kd G 646 tavsiye ederim daha hoş bi görüntüsü var.

örnek :
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26097&productid=otmurkdg646#tablnk

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2008, 14:24:33 Gönderen: serkanyeter »
Paylaşılmayan bilgi, azalır. Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır...

« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2008, 16:53:56 »
Evet güzelmiş. Peki birşey daha merak ediyorum. teyp ses çıkış kalitesini etkiler mi? mesela boranın orjinal teyibi ve orjinal hoparlörleriyle bass gayet iyi. Mesela bu teyibi aldığım zaman bi düşüş olmaz değil mi?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2008, 16:59:20 »
Evet güzelmiş. Peki birşey daha merak ediyorum. teyp ses çıkış kalitesini etkiler mi? mesela boranın orjinal teyibi ve orjinal hoparlörleriyle bass gayet iyi. Mesela bu teyibi aldığım zaman bi düşüş olmaz değil mi?

sanırım belirtilen teyb senin arabada baglı olandan daha güçlü bir sıkıntı olmaz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #8 : 27 Mayıs 2008, 17:49:24 »
evet bendeki teyp de bunun aynısı. Ne kadarana mal olur cd changer taktırmak?

Fiyat olarak herhangi bir fikrim yok araştırmak lazım nette...

Bunun dışında aracınızın teyp çıkışları 4x45 watt olması gerekir hatırladıgım kadarı ile,Borada  4x45 watt için uygun kolonlarla donanınım sağlanmaştır, piyasadaki ana unitelerin çogu şu anda 4x50 watt oldugundan herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz kolay gelsin.... Aracınız iç ışıkları ile uyumlu olabilicek modelleri gözden geçirmeniz öneririm mavi ve kırmızı uyumununa aykırı bir görunum pek hoş olmaz sanırım...

« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2008, 18:49:07 »
çok teşekkür ederim aydınlattığın için. önerini de dikkate alacağım...

« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2008, 02:06:24 »
bugün internette gezerken xcarlink denen bi cihazla tanışmış oldum. Sanırım çıkalı uzun zaman olmuş ama ben henüz duydum. Çok iyi birşeye benziyo. Ama pek yaygın değil henüz. Sorun çıkarıyor mu, ses kalitesi nasıl, montaj problem olur mu. Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2008, 04:04:49 »
bugün internette gezerken xcarlink denen bi cihazla tanışmış oldum. Sanırım çıkalı uzun zaman olmuş ama ben henüz duydum. Çok iyi birşeye benziyo. Ama pek yaygın değil henüz. Sorun çıkarıyor mu, ses kalitesi nasıl, montaj problem olur mu. Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

nedir bu cihaz ne görevi vardır link verirsen bir bilgimiz olur...  :tamamdir

« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2008, 10:47:39 »
http://www.xcarlink.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2008, 11:58:59 »

Evet alternatif bir ürün olarak kullanılabilir,cd changer okuma sorunları ve atlatmalarla gerçekten çileden çıkarabiliyor insanı... SD-MMC kart desteğide olan, onun dısında herhangi bir mp3 playeri bağlabileceğiniz bir cihaz... Fiyat olarak uygunsa bir çok rm transmitter yerine tercih edilebilir, Fm Transmitterlere göre daha kaliteli bir ses alabilirsiniz...