Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bora stop folyo uygulaması  (Okunma sayısı 6367 defa)

bora stop folyo uygulaması
« : 29 Nisan 2012, 20:25:24 »
Şimdilerde bir çok araçta görmeye alışkın olduğumuz renkli stop folyosunu borama uygulamak istedim pek fazla bir değişiklik olmasada yakıştığını düşünüyorum malzeme naylon olduğundan güneşte daha parlak duruyor sizlerde fikir belirtirseniz sevinirim  >:D

buda önceki hali

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2012, 11:27:47 Gönderen: inan-92 »

Ynt: bora stop folyo uygulaması
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2012, 20:47:36 »
hayırlı olsun ince bir detay güzel olmuş malzemeyi nereden alsınız adı markası vs var mı normal cam filmi değil dimi

« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2012, 20:55:29 »
hayırlı olsun ince bir detay güzel olmuş malzemeyi nereden alsınız adı markası vs var mı normal cam filmi değil dimi
dostum malzemeyi sanayide aksesuvar satan bir yerden aldım adı stop folyo, stop film diye geçiyor  kolay bulunan bişey cam filminden farklı kalın naylon malzeme.ben kırmızı aldım siyah mavi sarı renkleride var.metre hesabı satıldığından markasını bilmiyorum.linkten bakabilirsin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-far-stop-folyosu-kirmizi-40cm-x-1mt-80690021/detay

« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2012, 23:54:31 »
montaş nasıl yapılıyor? yapışkan malzememi?

« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2012, 10:40:17 »
montaş nasıl yapılıyor? yapışkan malzememi?

defalarca yapıştırıp kavlatsanızda yapışkan özelliğini yitirmeyen bi malzeme.önce cüzdan gibi bir cisimle hava kabarcığı kalmıcak şekilde yapıştırarak gidiyoruz kıvrımlı yerlerden döndükten sonra  bir taraftan malzemeyi gergin tutarak diğer taraftan fön makinasıyla sıcak hava vererek esnemesnii sağlıyoruz.  esnemeyenmalzeme stop'un şeklini almassa üst üste gelip katlanır
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2012, 10:40:31 Gönderen: inan-92 »

« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2012, 12:47:09 »
Yanlış anlamazsanız bu tür uygulamaları Boraya yakıştıramıyorum. Ama Bora da en sevdiğim stoplar resimdekidir imkanım olursa almayı düşünüyorum :)

« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2012, 13:34:12 »
Yanlış anlamazsanız bu tür uygulamaları Boraya yakıştıramıyorum. Ama Bora da en sevdiğim stoplar resimdekidir imkanım olursa almayı düşünüyorum :)

evet güzelmiş var mı piyasada bundan  ::)

« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2012, 14:00:15 »
Türkiye piyasasında yok :) Yurtdışından bakınıyorum uygun düşüremedim :)

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2012, 22:03:15 »

++1
BEŞKAZALI tarihcifss