Gönderen Konu: bora sohbet kumsalı ...  (Okunma sayısı 49974 defa)

Çevrimdışı a.murat sunar

• Profili Görüntüle
bora sohbet kumsalı ...
« : 19 Ağustos 2008, 16:16:39 »
arkadaşlar ; bora ' larımız hakkında bilinmeyen küçük şeyleri , problemleri , sohbetleri vs ' leri burdan konuşmak ve bildiklerimizi paylaşmak adına böle bi konu açmak istedim .
konunun açılması şerefine ilk soru benden gelsin o zaman . 1.6 16v bora pac . ' lerin g60 gibi bi kodu vs varmı ?

Çevrimdışı dyetkin

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: bora sohbet kumsalı ...
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2008, 00:02:17 »
Herkese merhaba,ben de Bora Pasific alarak aranıza yeni katıldım.
Sizlere danışmak istediğim konu şu bu araçların yol bilgisayarlarında değerlere baktığınızda yakıtta bır değişiklik olurmu ?
Ben ortalama ve anlık değerleri sürekli değiştirerek kullanıyorum ve aldığım kişi yol bilgisayarı ile oynamamam gerektiğini,bunun yakıtı büyük olçüde arttıracağını söyledi.Böyle birşey olabilir mi ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı chef sami

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2008, 17:23:14 »
Sizlere danışmak istediğim konu şu bu araçların yol bilgisayarlarında değerlere baktığınızda yakıtta bır değişiklik olurmu ?
Ben ortalama ve anlık değerleri sürekli değiştirerek kullanıyorum ve aldığım kişi yol bilgisayarı ile oynamamam gerektiğini,bunun yakıtı büyük olçüde arttıracağını söyledi.Böyle birşey olabilir mi ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Şimdiden teşekkürler..

Öncelikle hoş geldiniz....Yol bilgisayarıyla oynamanın yakıt artışıyla ne alakası olur...bence çok saçma birşey.. o zaman giderken kaç km yapmışım, ne kadar yakmışım diyede bakamayacağız..çok saçma, böyle bir şey olamaz.

Çevrimdışı a.murat sunar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2008, 18:26:45 »
Şimdiden teşekkürler..

:D saçmalık :D ...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2008, 16:50:36 »
bende temmuz ayında bora pasici 2004 model aldım.Merak ettiğim bu yol bilgisayarını tam olarak ahngi işlevleri var?  1-2 kısımları var.sadece anlık tüketimi kaç saattir yoldayız onu ve yapılan km yi mi veriyor?Acaba yakıtla kaç km daha ypılır falan vermez mi?

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2008, 16:52:41 »
pasific araç olan yada tüm bora modellerini kullanan arkadaşlara sorum olacak.Cevaplarsanız sevinirim.

Bu boralarda hangi gizli özellikler  var?

Ben sadece camları azcık indirip kapıları kilitleyebiliyorum.Bunun haricinde özellikleri yazarsanız sevinirim..

Çevrimdışı thecarizma

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2008, 14:29:47 »
çook saçma
ReKLaMa GeReK YoK .. .

Çevrimdışı tcan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2008, 15:15:08 »
yılbasnda bora sahibi Olcagm

Çevrimdışı aloha_klayn

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2009, 17:18:42 »
slm arkadaşlar boro auto 2002 comfort seri aracım var bunun yol biğisayrıyla ilğili sorunlarım oluyo bazen koda düşü kullanım klavuzu olan arkadaşım varsa sevinirim birde benim başıma su alma olayı geldi sol siğorta panelinin oradan su aldı arkadaşlar sizden ricam haftada 1 kez sol silecegin hemen orada menfez deliği var temizlemenizi önerecegim eger tıkalıysa su içeri alıyo bilğinize saygılarımla kullanma kılavuzu olan arkadaşlardan ricam olacak tşk ederim

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Şubat 2009, 17:53:56 »
bende temmuz ayında bora pasici 2004 model aldım.Merak ettiğim bu yol bilgisayarını tam olarak ahngi işlevleri var?  1-2 kısımları var.sadece anlık tüketimi kaç saattir yoldayız onu ve yapılan km yi mi veriyor?Acaba yakıtla kaç km daha ypılır falan vermez mi?
Benim bildiğim kadarıyla bu tür bi özellik yok.Sizin araba grafiti mavisimi acaba? Eğer öyle ise benimkinin otomatiği galiba.
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Şubat 2009, 20:32:12 »
volkan hocam aracın rengi trend mavi diye geçiyor.Aracım manuel vites.Çok memnunum aracımdan şahin kullanırken ölmüşüm ben...

En sonunda öğrendim kalan benzinle ne kadar yol gittiğini vermiyor.Anlık tüketimi ve ortalamayı veriyor.

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2009, 11:55:55 »
volkan hocam aracın rengi trend mavi diye geçiyor.Aracım manuel vites.Çok memnunum aracımdan şahin kullanırken ölmüşüm ben...

En sonunda öğrendim kalan benzinle ne kadar yol gittiğini vermiyor.Anlık tüketimi ve ortalamayı veriyor.
Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.Benimde aynı renk ama ruhsatta grafit mavi  yazıyo.Sizin ki kaç km'de?Benim ki 122.000'de.

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2009, 11:59:49 »
pasific araç olan yada tüm bora modellerini kullanan arkadaşlara sorum olacak.Cevaplarsanız sevinirim.

Bu boralarda hangi gizli özellikler  var?

Ben sadece camları azcık indirip kapıları kilitleyebiliyorum.Bunun haricinde özellikleri yazarsanız sevinirim..
Benimki işte bu renk.

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2009, 19:47:26 »
Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.Benimde aynı renk ama ruhsatta grafit mavi  yazıyo.Sizin ki kaç km'de?Benim ki 122.000'de.
[/quote]

volkan bey sizin ki sanırım bi ton koyu reklisi benim aracın...Yalnız gece sanki başka bi renk oluyo benim araç.Bukalemun gibi.Rengi çok asil benim için.Sizin aracın rengide çok güzel.Sizinde hayırlı olsun aracınız.Ben temmuzda aldım aracımı..Aldığım zaman 82 000 km de idi.Şimdi 89 000 oldu..Allah  a çok şükür çok memnunum aracımdan.Rabbim herkese daha iyisini nasip etsin.