Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bora müzik sorunsali ;D  (Okunma sayısı 14815 defa)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Ynt: bora müzik sorunsali ;D
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2014, 14:06:41 »
pioneer alacaksan kardesim deh ile baslayanların hepsi orjinaldır sonuc olarak eskilerin teybidir heleki o anımasyonlu olanlar onnumara teyptirler. usb yok sadece cd var ben buna aux baglıycam bigünde nezaman bilmiyorum
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2014, 16:51:14 »
Hepinize tesekkurler ancak dun sabah siparisim geldi Pioneer mvh 150 ub aldim gorunum güzel tus kalitesi felan guzel biraz zor olsada gamma teybi sokup yerine taktim suan calisiyor bende pioneerin efsanelerinden alip takmak isterdim ama :(

Ancak biraz sorunlarim var hani orjinal teypte kontaga gerek kalmadan acip kapatabiliyoduk ya ve kontagi takinca araci kullandik tekrar kontagi kapatip kontagi cekince teyp kapaniyoduya iste pioneerda oyle olmuyo yani kontagintakip bi acip kapamak gerekiyo sonra aciliyo ve kontaktan cekince butun elektrik gidiyo pioneerdaki kontagi cekince hafizasi sifirlaniyo ben kontakla arasindaki tum baglantiyi nasil kesebilirim kontakla hicbir iliskisi olmasin ?
Diger sorunum ise ayarlar :( acayip karisik ayarlari var ve orjinal haliyle hic guzel ses vermiyo valla hayal kirikligina ugradim :(
Ayarlarina giriyorum birsuru ayar var her frekansa ozel ayar bile var valla :( orjinal tepte bi bas bi treble ayari tamamdi on numara ses aliyodum ama radyoda ne calarsa onu dinliyodum yani ben orjinal teybine ek olarak usb istiyodum bu teybin sesi bana guzel gelmedi sorum su bilgili kardesler bana nasil bir ayar yapabilecegimi soyleyebilir mi ben orjinal teypte bas +3 tre+9  da kullaniyodum orjinal hoparlorler var arabada 4 kapida buyuk hoparlor ve 4 kapi üstlerinde kucuk tweeter var iste normal bora :) hersey icin tesekkur ederim lutfen yardim edin eskinteybimi ozledim ben :(

((Eger anlayan varsa ve musait ise tel numarasini ozelden atarsa telefonlada halledebiliriz cok minnettar olurum )))

« Yanıtla #16 : 20 Temmuz 2014, 16:54:28 »

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2014, 17:42:12 »
Hepinize tesekkurler ancak dun sabah siparisim geldi Pioneer mvh 150 ub aldim gorunum güzel tus kalitesi felan guzel biraz zor olsada gamma teybi sokup yerine taktim suan calisiyor bende pioneerin efsanelerinden alip takmak isterdim ama :(

Ancak biraz sorunlarim var hani orjinal teypte kontaga gerek kalmadan acip kapatabiliyoduk ya ve kontagi takinca araci kullandik tekrar kontagi kapatip kontagi cekince teyp kapaniyoduya iste pioneerda oyle olmuyo yani kontagintakip bi acip kapamak gerekiyo sonra aciliyo ve kontaktan cekince butun elektrik gidiyo pioneerdaki kontagi cekince hafizasi sifirlaniyo ben kontakla arasindaki tum baglantiyi nasil kesebilirim kontakla hicbir iliskisi olmasin ?
Diger sorunum ise ayarlar :( acayip karisik ayarlari var ve orjinal haliyle hic guzel ses vermiyo valla hayal kirikligina ugradim :(
Ayarlarina giriyorum birsuru ayar var her frekansa ozel ayar bile var valla :( orjinal tepte bi bas bi treble ayari tamamdi on numara ses aliyodum ama radyoda ne calarsa onu dinliyodum yani ben orjinal teybine ek olarak usb istiyodum bu teybin sesi bana guzel gelmedi sorum su bilgili kardesler bana nasil bir ayar yapabilecegimi soyleyebilir mi ben orjinal teypte bas +3 tre+9  da kullaniyodum orjinal hoparlorler var arabada 4 kapida buyuk hoparlor ve 4 kapi üstlerinde kucuk tweeter var iste normal bora :) hersey icin tesekkur ederim lutfen yardim edin eskinteybimi ozledim ben :(

((Eger anlayan varsa ve musait ise tel numarasini ozelden atarsa telefonlada halledebiliriz cok minnettar olurum )))
kardesim ayarların sıfırlamaması içi sarıyla kırmızı 2 kablo var yer deşitircen yani sarıyı sarıya degil kırmızıya baglıycan
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2014, 20:39:48 »
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-navitech-nx-211f-double-din-navigasyon-multimedya-unitesi-153322275/detay

bu teybi kullanmıştım sesi güzel hoparlörleri cazır cuzur öttürmüyor net ve yüksek kaliteli...

Navitech NX-211F

« Yanıtla #19 : 08 Kasım 2014, 00:18:25 »
bende ses  ve usb için sony aldım ancak ses aynı, onun için hoparlör ve diğer küçük hoparlörlerin değişmesi gerekiyor sanırım.

« Yanıtla #20 : 08 Kasım 2014, 00:20:47 »
heni araçlardaki gibi olması için değişim gerekli sanırım

Çevrimdışı hhakan

Otomobil
    Bora
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2014, 18:04:30 »