Gönderen Konu: bora müzik sorunsali ;D  (Okunma sayısı 14872 defa)

Çevrimdışı panter38

• Profili Görüntüle
bora müzik sorunsali ;D
« : 30 Haziran 2014, 02:12:25 »
Merhaba arkadaslar  :) biliyorum teyp onerisi olarak  bir suru konu acildi ama bide ben aciyim dedim ::) boram 2003 trendline ve 4 tane buyuk 4 tane kucuk toplamda 8 orjinal hoparloru var ve orjinal kasetcalar teybi var  :) ses kalitesi ve çıkış gucu gercekten cok güzel :o
Ancak benim istediğim muzikleri calmasi icin radyolar arasinda dolasio duruyodum ki transmitter aldim kalitelisindrn ses kalitesi guzeldi ama hemen bozuldu memnundum bi daha aldim oda bozuldu >:( sonra arkadasim bitane hediiye etti o hic dayanmadi bende artik teyp degistirme ihtiyaci hissettim ancak istedigim 3 sey var bu üçü gercekten önemli  >:D
1)cikis gücü orjinal teyp gibi kuvvetli olacak piyasada 100 liraya pioneerlar var ama onlarin cikis gücü dusukmus enistem oyle diyo
2)ses kalitesi orjinal gibi iyi olacak oyle cizirti felan hos olmaz sesi bagirtinca kalitesini koruyacak :)
3 ) arabanin gosterge renkleriyle uyumlu olursa tadindan yenmez kirmizi mavi  ;)
Yada su aparatlar varya orjinal teybin cd soketine takiyomusuz usb okuyomus ama cd gibi algiliyomus teyp ama pahali biraz hem aracin orjinalligi bozulmaz hemde usb olmus olur

Kullanip memnun olanlar varsa marka model belirtirse sevinirim  ;D

Çevrimdışı t.alp

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk4 TDI- Golf mk5 TDI
Ynt: bora müzik sorunsali ;D
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2014, 02:24:51 »
Pioneer mvh-150ub  fiyat performans açısından en uygunu tavsiye ederim golf 4ümüzde kullanıyoruz  :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2014, 12:35:55 »
RCD 200 alıcan geçicen. Eski meski ama kasetçalardan iyidir. Hem renk uyumu da var
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt:
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2014, 20:03:25 »
Pioneer mvh150ub bile ki bile diyorum küçümseme amacli degil giris seviyesi olmasi sebebiyle söylüyorum oem cihazı gamma, beta, rcd200 kesinlikle aratmaz.pionner in ust serisi cihazlariyla ise oem hoperlorden aldiginiZ verimin % 30 fazlasini alirsiniz.benim kullandigim 3 cihazda boyle oldu.

Deh-6750
Deh 9350 ub
Avh 1550 dvd ses anlamında yanina bile yaklasamaz orjinal üniteler.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 12:03:09 Gönderen: rene »

Çevrimdışı panter38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2014, 00:33:18 »
Pioneer mvh150ub bile ki bile doyorum küçümseme amacli degil giris seviyesi olmasi sebebiyle söylüyorum oem cihazı gamma, beta, rcd200 kesinlikle aratmaz.pionner in ust serisi cihazlariyla ise oem hoperlorden aldiginiZ verimin % 30 fazlasini alirsiniz.benim kullandigim 3 cihazda boyle oldu.

Deh-6750
Deh 9350 ub
Usta simdi ben o 150ub alirsam memnun kalir miyim o guclu ses ve ses kalitesini elde eder miyim emin olamadim  ??? Nette 110 liraya vardi bi keresinde alsam mi napsam ondan  :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2014, 12:02:49 »
uygun bişey bakıyosan kesinlikle al o fiyata ondan daha iyi cihaz bulman imkansız.

Çevrimdışı t.alp

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk4 TDI- Golf mk5 TDI
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2014, 12:06:32 »
 :tamamdir

Çevrimdışı panter38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2014, 14:01:26 »
Hepinize teşekkür ederim o cihazi oncedende gormustum ama 100 liraya pioneer dan 100 liralik ses alirim diye dusundum simdi pahalanmis gerçi ama neyse insallah alir memnun kalirim :)peki eski orjinal radyosunu satsam mi  ::) oda baya para ediyo

Çevrimdışı v6 Yiqit

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2014, 14:15:54 »
ELİMDE EXCLUSİVE DELTA 6 TEYP MEVCUT ARAÇ TELEFONU DESTEKLİ İSTERSENİZ SATABİLİRİM...

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2014, 12:58:30 »
Pioneer mvh150ub bile ki bile diyorum küçümseme amacli degil giris seviyesi olmasi sebebiyle söylüyorum oem cihazı gamma, beta, rcd200 kesinlikle aratmaz.pionner in ust serisi cihazlariyla ise oem hoperlorden aldiginiZ verimin % 30 fazlasini alirsiniz.benim kullandigim 3 cihazda boyle oldu.

Deh-6750
Deh 9350 ub
+1 eski üst seviye teyplerde ses kalitesi müthiş güzel yenilerinde o kadar kaliteli değil. şuanda bi pioneer var cd çalar animasyonlu kimse inanmıyor ne var bu arabada diyorlar. eski bi golf 4 ü olan birisi bizimkinde böyle ses çıkmıyordu naptın sen buna diyor.  :D

Çevrimdışı panter38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2014, 19:22:23 »
Arkadaslar tam siparisi verecektim ki aklima su soru takildi bu teybi alirsam bizim hoparlorler olur mu ?yani 8 hoparlorde duzgunce calisir mi gerci golf 4 de kullaniyoruz diyosunuz borada ayni  platform borayada olur heralde demi orjinal hoparlorleri calisir ?sanki milyarlik sey aliyo gibi didik didik inceliyorum ama benide anlayin o para icin 5 gun calisiyorum ben  :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2014, 19:32:51 »
Çalışır bizdede 8 hoperlor var :)

Çevrimdışı olcay54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2014, 21:39:43 »
Bende de kenwood var modelini tam hatırlamıyorum yazarım ses kalitesi mükemmel araç teybinde benim tavsiyem kenwood olur fiyat olarak benim aldığım 200 civarında idi kenwoodlara bakmanı öneririm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2014, 13:16:53 »
orjina efsana mp4800
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi