Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bora km saati arızası cıkma nerden ucuza bulurum  (Okunma sayısı 18644 defa)

Ynt: bora km saati arızası cıkma nerden ucuza bulurum
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2009, 21:21:58 »
benzın gostergesının adptasyonunu ben bu sekılde yapıyorum samadrayı sokturecen ve samadranın soketını takıp kontagı acacan ve saamandırayı elınle yarısına kadar kaldırıp sabıt tutacan gosterge ıbre yarıya gelınce samandırayı yukarı kaldırıp ful olma pozısyonuna getır gostergedede ful olduktan sonra samadırayı haıfıf hafıf asagı dogru ındır gosterge de asagı ındıkten sonra kontagı kapat soketı cıkar ve samandırayı yerıne tak

« Yanıtla #15 : 20 Ağustos 2009, 21:26:14 »
murat24mm arkadasım senın samandıran arzalı olabılır  gosterge bozuk olabılır yada samandıraya gelen kablolar kopuk olmalı ılk etapta samandıra kullanmanı tavsıye ederım
 :tamamdir

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #16 : 20 Ağustos 2009, 22:50:30 »
benzın gostergesının adptasyonunu ben bu sekılde yapıyorum samadrayı sokturecen ve samadranın soketını takıp kontagı acacan ve saamandırayı elınle yarısına kadar kaldırıp sabıt tutacan gosterge ıbre yarıya gelınce samandırayı yukarı kaldırıp ful olma pozısyonuna getır gostergedede ful olduktan sonra samadırayı haıfıf hafıf asagı dogru ındır gosterge de asagı ındıkten sonra kontagı kapat soketı cıkar ve samandırayı yerıne tak

murat usta yaptığın adaptasyon hangi konumu adapte ediyor ?anlattığın işlemler adaptasyonundan çok kontrole benziyor

yakıt göstergesi adaptasyonu ile yapılan yakıt ikazının nerede yanacağının belirtilmesidir ...

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #17 : 25 Ağustos 2009, 14:18:59 »
arkadaşlar benzin gösteegesi ve şamandıra arasında sigorta var mı acaba bilen  arkadaş var mı yardımcı olursanız sevinirim

« Yanıtla #18 : 08 Eylül 2009, 21:13:41 »
arkadaslar cıkma parca satan yerlerde de gayet hesaplı.300 e cıkmasını aldım ve 75 tl ye de yazılım attırdım. gayet memnunum...ankarada cıkmacılara uğra bence yada telle ulasabılırsın onlar sana kargoyla gonderıyor..

« Yanıtla #19 : 09 Eylül 2009, 09:23:51 »
arkadaslar cıkma parca satan yerlerde de gayet hesaplı.300 e cıkmasını aldım ve 75 tl ye de yazılım attırdım. gayet memnunum...ankarada cıkmacılara uğra bence yada telle ulasabılırsın onlar sana kargoyla gonderıyor..

tarık bey varsa telefonlarını yazsanızda lazım olursa ankaraya gitmek yerine telden sipariş versek...

« Yanıtla #20 : 18 Ekim 2009, 12:19:44 »
mrb arkdaşlar benim 2000 model comfortline bora aracım vardı benzin göstergesi arızalaydı.aracımın arızasını g.antepte gold elektornikte giderdim çıkma  gösterge saati taktık  programları yüklndi şimdi maşallah düzgün çalşıyor...arızası olan arkadaşlara adresini verebilirm.

gold elektronik.değirmiçem mah.göğüs cad.aytekin apt.no:22 gaziantep

« Yanıtla #21 : 18 Ekim 2009, 12:21:42 »
gold elektronik tel 0342 322 64 24

« Yanıtla #22 : 31 Ekim 2009, 12:51:11 »
Kardeş siteye yeni üye oldum ankara da çıkmacılarda 250 ile 300 tl arasında satılıyor gösterge ben sormuştum benim 2004 model pasifik var göstergelerini comford modelindeki gibi yapayım dedim 300 tl istediler birde sahibinden com da vardı 300 tl istiyordu bakabilirsin :)

« Yanıtla #23 : 03 Kasım 2009, 00:23:18 »
buldunmu kardeş gösterge saati