Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bora [i]debriyaj[/i] seti  (Okunma sayısı 21542 defa)

bora [i]debriyaj[/i] seti
« : 18 Şubat 2010, 20:04:30 »
merhaba arkadaşlar 1 yıldır 2004 bora pasific kullanıcısıyım aracın deprajı kaçırıyor değiştirmem gerek boranın orjinal baskı balata markasını biliyormusunuz veya en iyi marka hangisi yardımcı olursanız sevinirim...

Ynt: bora [i]debriyaj[/i] seti
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2010, 20:05:48 »
Luk ya da sachs

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
Ynt: bora debriyaj seti
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2010, 11:24:26 »
 :tamamdir
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2010, 12:11:44 »
serviste setine 460 tl diyorlar dışardan luk markayı sordum 200tl acaba servis fiyatı çokmu yüksek yoksa farklı bir malzeme mi kullanıyorlar...

« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2010, 18:08:30 »
Cevabı basit.  Mesela fabrika satış mağazası tavukçu var kilosu 5 TL ye pirzola satıyor.  Aynı tavuk bir süpermarkette de var ama kilosu  8 lira. :D yani herşeyi aynı. Malzeme el değiştirdikçe üstüne kar biniyor.  Vw servisleri de luk kullanıyor.Ama onların etiketinde vw yazıyor.   Dışardan luk aldığınızda o size direk fabrikadan çıktığı gibi el değiştirmeden geliyor .Bu yüzden çok fark oluyor.Tabi bunları da güvenilir bir parçacıdan almak lazım sahte olmaya karşı.

« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2010, 18:43:07 »
serviste baskı balata o kadar fazla değil hocam sanırım balata 130 işçilik de 100 desek en fazla 300 e halledersin....zira daha aracımın ağır bakımlarını yeni yeptırdım....
değişenler...
motor yağı ..yağ filtresi....polen filtresi....yakıt filtresi..hava filtresi......bujiler..buji kabloları
debriyaj seti... baskı balata seti...
devirdaim pompası...
trigger seti ...vantilatör kayışı...
ve arızadan dolayı hararet müşürü değişti...
ayrıca boğaz kebeleğinin temizliği yapıldı...
toplam ödediğim 1100 ytl...iki taksit yaptılar ..umarım bi fikir vermiştir...
sen boşver gir serviste değişsinler ....sağlam olsun...

« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2010, 19:53:10 »
 Sırf debriyaj seti 300 TL dir .

« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2010, 16:39:03 »
serviste baskı balata o kadar fazla değil hocam sanırım balata 130 işçilik de 100 desek en fazla 300 e halledersin....zira daha aracımın ağır bakımlarını yeni yeptırdım....
değişenler...
motor yağı ..yağ filtresi....polen filtresi....yakıt filtresi..hava filtresi......bujiler..buji kabloları
debriyaj seti... baskı balata seti...
devirdaim pompası...
trigger seti ...vantilatör kayışı...
ve arızadan dolayı hararet müşürü değişti...
ayrıca boğaz kebeleğinin temizliği yapıldı...
toplam ödediğim 1100 ytl...iki taksit yaptılar ..umarım bi fikir vermiştir...
sen boşver gir serviste değişsinler ....sağlam olsun...
yetkili servis mi özel servistemi yaptırdın çünkü ben gaziantepde ikamet ediyorum buradaki yetkili servis baskı balata setine 460 tl fiyat çıkardı işçiliğe 250 tl  sanırım iki yetkili servis arasında bu kadar fiyat farkı olmaz...

« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2010, 16:42:09 »
ayrıca bildiğim kadarıyla sadece kullanılan yağ 60 tl,boğaz kelebeğini temizledikleri ilaç bile 40 tl burada diğer parçaları saymıyorum bile eğer bu kadar fiyat farkı varsa ben aynı işlemleri 2500 tl veririm sanırım.

« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2010, 17:35:32 »
yetkili servis...hocam eğer isteseniz size faturayı gönderebilirim...bügün tekrar baktım baskı balataya 133 ytl yazmışlar ....eminim yani...exradan başka şeylerde eklemişler faturaya yukarda yazdıklarımından başka ama yapılan işlemler bunlar
benim emektar yaşlı biraz 10 yaşına vardı yani &20 indirimli fiyat bu ....yaşının 3 katı indirim var şu an servislerde parça ve işçilikte....
haaa adamlar bana yaptık dedilerde yapmadı iseler onu bilemem başlarında beklemedim yani çalıştığım için bıraktım iki gün sonra gittim aldım...............ama çıkardıkları bütün parçalarıda teslim ettiler  bana yani...onları da sanayiden almış olabilirlermi ki.... :)
demek insan böyle şizofren oluyormuş...... :-X
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2010, 17:58:15 Gönderen: apsimati »

« Yanıtla #10 : 20 Şubat 2010, 19:33:25 »
Günahlarını almayalım da  yan sanayi parça kullanan yetkili servisler var  :(    .Dediğiniz fiyat bana fazla ucuz geldi.

« Yanıtla #11 : 07 Mart 2010, 00:39:35 »
ilginize teşekkürler arkadaşlar 200 tl ye luk marka alıp 130 tl işçilikle özel serviste yaptırdım.servisten 300 tl daha ucuza geldi üstelik şanzıman yağını değişip aracı yıkayıp verdiler.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #12 : 07 Mart 2010, 21:12:51 »
apsimati arkadşım rize parlak otoda yaptırmış olsa gerek. bizim bölgede tek o var ve açılalı daha birkaç ay oldu. ben dışarda el frenini değiştirmiştim, plakalık için gittiğimde sordum dışarı ile aynı fiyatı vermişlerdi. belki yeni açıldıkları için müşterileri ürkütmek istemiyor olabilirler.  ;)

Ynt: bora [i]debriyaj[/i] seti
« Yanıtla #13 : 26 Mart 2011, 00:24:20 »
bende 2000 model bora comfortline var, 1. viteste kalkış esnasında debriyajdan ayağımı çekince bi vurma yapıyo tekerleklerden neden bu acaba?