Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora Cd Çalar İçin Yardım !!!  (Okunma sayısı 8929 defa)

Çevrimdışı Aertiezt

• VW TDI
Bora Cd Çalar İçin Yardım !!!
« : 12 Nisan 2010, 00:16:16 »
Konuyu doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim.Yanlış açtıysam affola.

Arkadaşlar arabamda Pioneer DEH-7700MP var yanlız cihazda son 2 haftadır sorun yaşıyorum.Herhalde hakkını verdi artık.Bugün nette gezinirken Kenwood DPX303 model teyibe rastladım.Bu bildiğimiz gibi ince geniş teyiplerden değil.Ford'ların orjinal radyolarına benziyor.Geniş kare şekilde yani.Bu benim Bora'ya uyarmı?Ölçüleri 182 x 112 x 160mm.Aşşağıdaki resimde görüldüğü üzere Pioneer'in benzer modelini oturtmuşlar.Sanıyorum ki Kenwood'ta oturur.Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Bahsettiğim cihazın resmi.

Ynt: Bora Cd Çalar İçin Yardım !!!
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2010, 13:13:29 »
bende pionerinkini taktım.kızagını bulduktan sonra rahat uyar ama onu bulması biraz zor.bak bu linktede resmi var benimkinin.

Buda Benim Siyah incim (Bora)
Sayfa düzenini bozan imza.

Çevrimdışı Aertiezt

• VW TDI
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2010, 00:34:06 »
Eyvallah kardeşim.Güzel oturmuş dediğin gibi.Ismarladım zaten bir kaç güne kadar gelir teyip.Sislerin güzel olmuş bu arada nasıl yaptın?

« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2010, 12:16:08 »
ben aldıgımda sisler vardı ama xenonlarını ben taktırdım.

Çevrimdışı Aertiezt

• VW TDI
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2010, 10:33:44 »
Teyip geldi taktım bayağa güzel şık durdu.Pioneer kadar abartılı ses özellikleri olmasada yine fena değil fakat yaşadığım sorun bu teyiptede devam etmekte.Sorun sesini açtığım zaman hoparlörlerden bas vurdukça çızırtılı çatırtılı ses veriyo kısınca geçiyor.Diyorum kabinlerden yada tizlerden biri gitti herhalde sesi sadece öne sağa sola veriyorum yapmıyor ne zaman center yapıyorum başlıyor.Anlamadım gitti beslememi iyi gelmiyor nedir >:( Şasemi almıyor,nasıl bulabilirim arızayı anlayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum...
İyi günler.

« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2010, 17:57:56 »
Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan. gayet şık duruyar. şakıncası yoksa nekadara ve nerden aldığını yazar mısın?

« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2010, 14:07:58 »
Teyip geldi taktım bayağa güzel şık durdu.Pioneer kadar abartılı ses özellikleri olmasada yine fena değil fakat yaşadığım sorun bu teyiptede devam etmekte.Sorun sesini açtığım zaman hoparlörlerden bas vurdukça çızırtılı çatırtılı ses veriyo kısınca geçiyor.Diyorum kabinlerden yada tizlerden biri gitti herhalde sesi sadece öne sağa sola veriyorum yapmıyor ne zaman center yapıyorum başlıyor.Anlamadım gitti beslememi iyi gelmiyor nedir >:( Şasemi almıyor,nasıl bulabilirim arızayı anlayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum...
İyi günler.

HAyırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
Mümkünse resimlerini paylaşırsanız seviniriz.

« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2010, 14:08:53 »
bende pionerinkini taktım.kızagını bulduktan sonra rahat uyar ama onu bulması biraz zor.bak bu linktede resmi var benimkinin.

Buda Benim Siyah incim (Bora)

Maşallah arabanız baya güzel ALLAH kazasız belesız günlerde kullanmayı nasip eylesin..

Arabanızdaki pıonerin modelini yazarmıısnız.

« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2010, 14:56:30 »
tesekkürler.modeli AVH-P4100DVD