Gönderen Konu: Bora - Caddy  (Okunma sayısı 50965 defa)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bora - Caddy
« Yanıtla #56 : 12 Temmuz 2008, 17:55:52 »
Evet iyi gerçekten :) Benim vosa bayağı yaklaşmıştı kalkışta :D ufak motor birçok avrupa araba bile o kadar yaklaşamıyodu, bi doğan 50 metre fln yaklaştı... Hatta ben standart doğan slx'in citroen C2 VTS'i geçtiğine şahit oldum... C2 arkadaşımın, hala alay konusu :)

« Yanıtla #57 : 13 Temmuz 2008, 15:34:08 »
Evet iyi gerçekten :) Benim vosa bayağı yaklaşmıştı kalkışta :D ufak motor birçok avrupa araba bile o kadar yaklaşamıyodu, bi doğan 50 metre fln yaklaştı... Hatta ben standart doğan slx'in citroen C2 VTS'i geçtiğine şahit oldum... C2 arkadaşımın, hala alay konusu :)

c2 eywallahta caddyi hayatta geçemez o araç.

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 13 Temmuz 2008, 18:53:20 »
vallahi C2 Vts i geçmesi daha ilginç bence...Kısada kediyi rahat geçiyor :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 13 Temmuz 2008, 19:51:44 »
c2 eywallahta caddyi hayatta geçemez o araç.

C2 VTS diyorum arkadaşım :)  Verilerini yazayım isterseniz:

1083 kg, 123 hp, 143 nm tork...

Son Sürat     203 km/h   (126.2 mph)

kısada kediyi süt dökmüş gibi yapar, uzunda tereddütüm var :)

ayrıca caddy'yi çok övdüler iyi kaçıyo fln diye kullandım, açıkcası çok tatmin etmedi beni... Ayrıca bineklerle karşılaştıkmak yersiz, tekrar belirteyim :)

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 13 Temmuz 2008, 19:54:26 »
C2 VTS diyorum arkadaşım :)  Verilerini yazayım isterseniz:

1083 kg, 123 hp, 143 nm tork...

Son Sürat     203 km/h   (126.2 mph)

kısada kediyi süt dökmüş gibi yapar, uzunda tereddütüm var :)

ayrıca caddy'yi çok övdüler iyi kaçıyo fln diye kullandım, açıkcası çok tatmin etmedi beni... Ayrıca bineklerle karşılaştıkmak yersiz, tekrar belirteyim :)

YA c2 de bi sorun vardır yada şöför arkadaş bi kaç vitesi kaçırmıştır:)Bu arada kısada rahat geçer derken Doğan SLX i kastetmiştim c2 VTS i uzundada geçemez caddy:)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 13 Temmuz 2008, 19:59:04 »
Şoför arkadaş defalarca Türkiye Drag Şampiyonu olan Erkan Baştaş idi... Aracın sahibi kalkmayı bilmiyordu :D Ayrıca 1 kere değil 3 kere kalkarız biz. Ama onda gerek kalmadı, 2-0 doğan aldı :) C2 geçerse iyi, bakımlı bir doğan da çok rahat geçer ;)
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2008, 20:01:19 Gönderen: mecamir »

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 13 Temmuz 2008, 20:01:13 »
:)Ben sadece ihtimallerden bahsettim...Peki doğanın standart olduğu veye C2 nin sorunsuz olduğu kesin mi diye sorim o zman:)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 13 Temmuz 2008, 20:05:38 »
:)Ben sadece ihtimallerden bahsettim...Peki doğanın standart olduğu veye C2 nin sorunsuz olduğu kesin mi diye sorim o zman:)

C2 de magnex son susturucu ve max flow hava filtresi vardı yalnızca... Doğan'da da headers ve hava filtresi vardı. Çok fark yok yani aralarında... Araba TR'de çok tanınan bir araba, sonradan motoruyla bayağı oynadı arkadaş. hatta şu an satılık o yüzden resim koyup teşhir etmek yakışık almaz ;)

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 13 Temmuz 2008, 20:09:30 »
Hımmm anladım hayırlı satışlar diyelim o zman...Neyse sonuçta ortak fikir Doğan SLX temizse cidden ,kuş serisi deyip geçilecek bir araç değil :):):)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 13 Temmuz 2008, 22:24:07 »
Abi doğanın her türlüsüne bindim,sürdüm,gördüm.
Hiçbirinden birşey olmaz.
Benzinde her araç iyi gider.Doğan o araçlarla dahi yarışamayacak bir araba veya ben öyle düşünüyorum,ÇEvremde CMS40 Jantlara koni jant diyen,araçlarını pohpohlayan ''10 Milyon tüp koy gel sana gösteriyim nasıl gittiğin''i vs...diyen doğancılar gördükçe doğandan nefret eder oldum'

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 14 Temmuz 2008, 02:18:36 »
Benzinde her araç iyi gider.Doğan o araçlarla dahi yarışamayacak bir araba veya ben öyle düşünüyorum,ÇEvremde CMS40 Jantlara koni jant diyen,araçlarını pohpohlayan ''10 Milyon tüp koy gel sana gösteriyim nasıl gittiğin''i vs...diyen doğancılar gördükçe doğandan nefret eder oldum'

Bence böyle genelleme yapmak hoş değil...Evet kuş serisi kullananların büyük kısmı malesef dediğin haldeler...Geçtiğimiz ay içerisinde 95 SLX sattık ve o arabayı şimdiden çok özlüyorum daha 85ndeydi ve ilk sahibi bizdik...Keşke imkanımız olsaydı da kendime o aracı alabilseydim :( ...Ama ben yinede söylüyorum Doğan SLX hafife alınacak bir araç değil bak dikkat et doğan şahin Sl S vs vs demiyorum...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Temmuz 2008, 08:46:39 »

O bişey mi Ahmet... Bi arkadaşın CRX'ine B16 Vtec motoru koyduk, biraz da oynadık motorla... Araba dışardan çok dökük duruyo ama, rengi de siyahtı, tamponları bile param parça yani o halde...Biz 3.30 fln ararken ışıkta bi tane şahin durdu yanımızda, kalkalım mı dedi :D :D Eleman arabayı paspal görünce 'ben bunu yerim' dedi galiba :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 14 Temmuz 2008, 11:15:32 »
İşte abi bende bu tavırlardan hoşlanmıyorum.
sanki altındaki araba çok iyi bişeymiş gigbi gaszlıyorlar falan.
Etin ne butun ne senin kardeşim al lpgye sür arabanı ya.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 14 Temmuz 2008, 13:09:35 »
06 MJU 06 yi incelemenizi tavsiye ederim.
Drag yarislarinda izleme firsatim oldu.Eski kasa Imprezaya nefes aldirmadi.
Modifiyeli araclarda bence marka cok onemli degil.Saglam modifiye edilmis her arac bambaska bir canavara donusebilir.Sahin oldun dogan olsun yeterki saglam mod olsun hayal edilemeyecek seviyelere gelebiliyor.