Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BORA yürür aksam  (Okunma sayısı 4549 defa)

BORA yürür aksam
« : 01 Şubat 2010, 10:22:31 »
arkadaşlar merhaba.  aracımı aldığımdan beri herhangi bir bakıma veya tamire götürmedim. şuan birçok yönden sıkıntıları var. bilhassa süspansiyonları ve yürür aksamında, direksyon da dahil sorun yaşıyorum. istanbul sınırları içerisnde, işçiliğine, dürüstlüğüne, hesabına güvendiğiniz bir yerler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: BORA yürür aksam
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2010, 11:45:25 »
arkadaşlar merhaba.  aracımı aldığımdan beri herhangi bir bakıma veya tamire götürmedim. şuan birçok yönden sıkıntıları var. bilhassa süspansiyonları ve yürür aksamında, direksyon da dahil sorun yaşıyorum. istanbul sınırları içerisnde, işçiliğine, dürüstlüğüne, hesabına güvendiğiniz bir yerler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..
     istanbullu da değilim, istanbulda da yaşamıyorum ama sitemizde sürekli bizlere yardım eden bir arkadaş var(nakres nikli serkan arkadaşımız) onun servisine gidebilirsiniz. yukarıdaki arama motorundan paşa otomotiv yazarak bulursunuz. yada anasayfada servis bölümünde olması lazım. aracınızı özellikle vw servisi olan yerlere yaptırmanızı tavsiye ederim. ben her işten anlarım diyen bir kişi bence her işten ya az anlıyordur yada hiç anlamıyordur.

« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2010, 14:30:37 »
konudan pek anlamadığım için işçilik ve fiyat konusunda güvenmem gerekiyor. servisler kuşkusuz iyidir. ama çok pahalı. o yuzden tecrübe etmiş, gitmiş şahsen yaptırmış ve memnun kalmıs olan arkadasların tavsiyelerini bekliyorum..

« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2010, 15:04:15 »
nerede ikhamet ediyorsunuz?

eyüp ustanın servisini öneririm PAŞA OTOMOTİVDEN FORUM ÜYELERİNE

tüm işçiliklerimi kendisi yapmıştır : Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2010, 18:44:41 »
konudan pek anlamadığım için işçilik ve fiyat konusunda güvenmem gerekiyor. servisler kuşkusuz iyidir. ama çok pahalı. o yuzden tecrübe etmiş, gitmiş şahsen yaptırmış ve memnun kalmıs olan arkadasların tavsiyelerini bekliyorum..

ben servise gittim doğuşa memnuniyetim:

Debriyaj Takılması

"servisler kuşkusuz iyidir"  derken iyi düşün

ben İstanbul'da değilim ama serkan ve eyüp ustalar saolsunlar oradan bile bana ve forum üyelerine yardımcı oluyorlar
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2010, 18:47:06 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2010, 11:52:44 »
evet bi çok konuda yazılarını gördüm. sağolsunlar hakikaten tüm siteye destek ve yardımcı olmuşlar. bu tutumları taktir ettim saygı duydum. ama ustalıkları ve yapabilecekleriyle alakalı net bilgi sahibi olamıyorum. bu yüzden bütün arkadaşların tecrübeleri doğrultusunda tavsiyelerini bekliyorum..

« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2010, 00:31:05 »
internetten yazılanaları okuyarak tabikide hiçbir ustanın işçiliğini hakkında kimse net bilgi sahibi olamaz...

Yeni başlangıçlar tanışmakla başlar :)

doğuş oto satış sonrası, sitesinde anlatılanlar mükemmel fakat hele bir oku : VW Yetkili servisi xenonlu far değiştirme mağduriyeti
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2010, 00:32:31 Gönderen: cemdermen »

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2010, 00:38:07 »
internetten yazılanaları okuyarak tabikide hiçbir ustanın işçiliğini hakkında kimse net bilgi sahibi olamaz...

Yeni başlangıçlar tanışmakla başlar :)

doğuş oto satış sonrası, sitesinde anlatılanlar mükemmel fakat hele bir oku : VW Yetkili servisi xenonlu far değiştirme mağduriyeti
      ben servise (hangi servis olduğuda önemli değil) aracımı yaptıracam, yaptıkları iş olmayacak, sonrada bana parayı aldık bu kadar dicek. aracı giriş kapısına çeker, kitlerim. sonrada elime bi içecek, karşılarında içerim.

« Yanıtla #8 : 03 Şubat 2010, 00:48:02 »
uğraşacak vaktim yok....ilk fırsatta kaymakamlıklarda bulunan tüketici masasına başvuracağım

doğuş oto bu sorunu telefonla servisle çözemeyiz, yasal yollara başvur dedi...