Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BİR METİN HOCA KLASİĞİ DAHA...  (Okunma sayısı 10151 defa)

Çevrimdışı fatih1334

BİR METİN HOCA KLASİĞİ DAHA...
« : 03 Nisan 2017, 16:30:41 »
BI XENON DÖNÜŞÜMÜ METİN HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM.ON MUMARA OLDU

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: BİR METİN HOCA KLASİĞİ DAHA...
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2017, 19:43:08 »
Gule gule kullan abi kazasiz belasiz. Forumlar cok olunca hangi forum diye arayip durdum :D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2017, 23:03:31 »
güle güle kullanın. farlar çok güzel olmuş. bu farlarla muayene problem oluyor mu? bilmediğim için soruyorum. normalde ABS gibi donanımların sonradan uygulanmasına izin verilmiyor diye biliyorum. bi xenon farlarda da aynı durum geçerli mi acaba?

« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2017, 08:15:01 »
güle güle kullanın. farlar çok güzel olmuş. bu farlarla muayene problem oluyor mu? bilmediğim için soruyorum. normalde ABS gibi donanımların sonradan uygulanmasına izin verilmiyor diye biliyorum. bi xenon farlarda da aynı durum geçerli mi acaba?

Far yikama ve otomatik yukseklik ayari olmadigi icin gecmiyor. Ya far degisikligi ya da h7 halojen ampul degisimi ile geciyor ustad. Halojen ampulle gecme ise cift reflektor farda kesin ama tek reflektorde gecende gecemeyende duydum.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2017, 17:15:35 »
Far yikama ve otomatik yukseklik ayari olmadigi icin gecmiyor. Ya far degisikligi ya da h7 halojen ampul degisimi ile geciyor ustad. Halojen ampulle gecme ise cift reflektor farda kesin ama tek reflektorde gecende gecemeyende duydum.

görüntü ve aydınlatma muazzam ama :) yedek orijinalleri evde tutmak lazım o zaman her ihtimale karşı :)

« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2017, 23:58:10 »
görüntü ve aydınlatma muazzam ama :) yedek orijinalleri evde tutmak lazım o zaman her ihtimale karşı :)

Cift reflektor farda gerek yok ama Bora gibi tek reflektor farlarda dedigin dogru ustad :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2017, 16:07:52 »
Çift reflektör olmasına gerek yok, H7 Halojen ampul taktıktan sonra muayeneden geçer,
2008 Fabianın orj farı bi-halojen mercekli...

o geçtiğine göre bunda da sorun olmaz...
Güzel çalışma olmuş..
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2017, 08:06:37 Gönderen: Frequency »
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2017, 09:54:34 »
Çift reflektör olmasına gerek yok, H7 Halojen ampul taktıktan sonra muayeneden geçer,
2008 Fabianın orj farı bi-halojen mercekli...o geçtiğine göre bunda da sorun olmaz...
Güzel çalışma olmuş..

Ben geçeni de kalanı da duydum o yüzden kesin geçer diyemiyorum :) Teşekkür ederim.