Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Konsol Kaplama  (Okunma sayısı 6737 defa)

Konsol Kaplama
« : 08 Temmuz 2010, 23:53:35 »
Arkadaşlar bende de 1999 model bora var  ön konsolu maun veya krom kaplama yaptırmak istiyorum.acaba bir fikriniz var mı hangisi daha iyi duruyor.Birde bu tür kaplamalar nasıl oluyor.belli bir markası veya kalitelisi olan var mı bilen var mı acaba.. yardımcı olursanız sevinirim.

Ynt: Konsol Kaplama
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2010, 23:10:05 »
maun kaplama yakışmaz kamyon gibi.alüminyum kaplamalar var nette bulabilirsin gitti gidiyor falan
WOLFSBURG STYLE ;)

« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2010, 13:23:22 »
Arkadaşlar,
Bu kaplamayla ilgili benimkinde ufaktan soyulmalar var, özellikle klima ızgaralarının kenarlarında. Bunlara bişey yapamaz mıyız? Bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2010, 14:17:17 »
Arkadaşlar,
Bu kaplamayla ilgili benimkinde ufaktan soyulmalar var, özellikle klima ızgaralarının kenarlarında. Bunlara bişey yapamaz mıyız? Bilgisi olan var mı?

aynı sıkıntı bendede vardı en iyisini yenileriyle değiştirerek yaptım sitede Ankarada Alpers nickli arkadaşımızdan orjinal çıkma aldım taktım şu an hiç bir sorun yok. Sende bir görüş istersen

« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2010, 09:02:52 »
Çok teşekkür ederim Murat. Çıkartmak bu kadar kolay mı? Ben denedim ama beceremedim. Nasıl çıkardın sen?

Yardımın için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2010, 19:42:15 »
sağdakini çıkarmak biraz zor youtube'de elemanın biri anlatıyodu passatınkini ama bizimki ile aynı değil herhalde yan taraftaki kapağı smküyosun tırbaklı zaten yavaş bi şeklde ordan içeri bi tornavida sokup öne doğru itikliyoruz sonra dışardan izgaranın üstü ile altına tornavida sokup (dikkkat et zarar verme torpitoya ucuna bez sar) ortaya doğru asılıyoruz bir yandanda arkadan öne ittiğimiz zaman çıkıyo sol taraf çok basit far anahtarınıu çıkardıktan sonra torklu bi vidavar onu söktünmü tamamdır. Ortaya gelince en zoru bu buda aynı üsten ve alttan tornavide sokup ortaya doğru ve kendine doğru çekmen lazım yada altaki dutonları söküp ordan tırnakları attırman lazım.