Gönderen Konu: bana bir örnek gösterirmisiniz  (Okunma sayısı 14862 defa)

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
bana bir örnek gösterirmisiniz
« : 10 Mart 2014, 21:00:41 »
yakın zmanda araç alma ihtimalimiz var ve ben bora taraftarıyım bana sitelerden bu iyidir temzdir diye örnek gösterirseniz çok mutlü olurum. :sevgi:

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: bana bir örnek gösterirmisiniz
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2014, 21:11:26 »
aracın temizliği fotoğraftan anlaşılmaz ki. ancak aracın geçmişini bilen kişi bildiğini anlatabilir. senin bütçene uyan kafana yatan ilanları buraya atarsan bilen tanıyan veya fikri olan arkadaşlar yazarlar bildiklerini.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2014, 22:41:22 »
peki o zman şunuda sorayım ben benzinli olsun istiyorum ama lpg siz nadir görüyorum boranın lpg konusunda bi sıkıntısı varmı

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2014, 22:43:15 »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2014, 22:53:12 »
lpgsiz benzinli cidden zor. ama bu km civarlarında nadiren çıkıyor. onlarında fiyatı verdiğin linkteki gibi yüksek sayılabilir.

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2014, 22:58:56 »
lpgsiz benzinli cidden zor. ama bu km civarlarında nadiren çıkıyor. onlarında fiyatı verdiğin linkteki gibi yüksek sayılabilir.

lpg ye çok meraklı degilim orjinal kullanmayı tercih ederim ama mecbur kalırsam diye merak ediyorum lpg bana göre başlıca bi sorun ama bora da kullananlar memnunmu oda kalitesine göre degişir tabi bu böyle uzar ama ben genel bi yorum arıyorum
« Son Düzenleme: 10 Mart 2014, 22:59:16 Gönderen: Bushido »

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2014, 23:13:15 »
Hocam LPG'yi sorun olarak düşünmeyin. En büyük sorun araçlarda kalitesiz parça kullanımıdır. Özellikle LPG uygulamalarında daha fazla sorun yaşanmasının sebebi LPG ile kullanımda motor daha da zorlandığı için kullanılan kalitesiz parçalar daha çabuk aşınıyor ve sorunlar oluşuyor. Özellikle yağ ve buji seçimi LPG kullanımında çok önemli. Arabanın sahibiyle servis geçmişi konusunda bilgi almaya çalışmalısınız.

Bence ilk yapılması gereken kontrol kompresyon testi, ikinci olarak da şanzıman testi. Bunlardan sonra bilgisayarla da kontrol yapılıp, yol testi yaparsanız genel anlamda iyi bir araba olduğu anlaşılır. Zaten ondan sonra boya badana konularına bakılır. Yani ilandan araba beğenmek çok da iyi değil.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Mart 2014, 23:23:24 »
lpg ye çok meraklı degilim orjinal kullanmayı tercih ederim ama mecbur kalırsam diye merak ediyorum lpg bana göre başlıca bi sorun ama bora da kullananlar memnunmu oda kalitesine göre degişir tabi bu böyle uzar ama ben genel bi yorum arıyorum

bora ve golf için 1.6 motor olarak ülkemizde satışa sunulmuş 4 farklı motor var. bu 4 motorun lpg ile uyumuna genel olarak baktığımızda 8 sübapların lpg ile genel uyumunun daha iyi olduğu söylenebilir. 16V uyumsuz demiyorum sadece lpg kiti konusunda daha seçici. bir de işin içine 2002 ve sonrası üretimde çift lambda sensörü olduğu da eklenince lpg ile birlikte arıza lambası yanabiliyor.

fakat en genel haliyle şunu diyeceğim. motor ne olursa olsun tam uyumlu lpg kitleri mevcut.

aracı beğenirken kaput değişmiş mi boyası orijinal mi diye sormak yerine Emrenin dediği gibi motor şanzıman ve diğer yürür aksama öncelikli bakılmalı. büyük kazası olmadıktan sonra, taklası olmadıktan sonra şasilerde direklerde amortisör kulelerinde işlem olmadıktan sonra boya orijinal olsa ne olur olmasa ne olur.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2014, 23:35:47 »
linkteki araç eski, koltuklar rezil, fiyat yüksek, aracın içinde kristal kül tablası var 9801293810293 tane bora ilanından bunu mu buldun hocam :)

şehir sakarya görünüyor, istanbul yakın, istanbuldan çok daha uyguna çok daha iyi bir araç bulabilirsiniz. bence tam bir araba cenneti.

iyi baktırmak kaydıyla 4000 liraya kadar hasar kaydı limitli, 3-4 parça boyalı ve en fazla 1 parça değişenli (sökülüp takılabilen çamurluk, kapı gibi parçalardan biri; arka çamurluk kesinlikle değişmiş olmamalı) bir borayı daha ucuza, daha dolusunu almak mantıklı. boya olmamasını çok kafaya takmayın, sırf boya yok diye rengi solmuş 13 yaşındaki ergen arabaya o paraları vermeyin bence.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2014, 23:40:27 »
yapmış olduğum ilan filtreleme ile 23 ilan bulundu, bunlardan başlayabilirsin beğendiklerini buraya koy yorumlayalım

http://www.sahibinden.com/volkswagen-bora?a706=32474&a5_min=2003&a4_max=120000&address_country=1&address_city=6&address_city=34&address_city=41&address_city=54&price_max=26000

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 11 Mart 2014, 12:24:43 Gönderen: Bushido »

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Mart 2014, 17:38:56 »
o araç güzel ben de beğendim lakin şundaki boyalar önemsiz boyalarsa fiyat ve km olarak daha mantıklı geldi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-74000-km-de-bora-comfortline-149740583/detay

boyaya çok takılmayın bence, temiz araba bulma şansınızı arttırır

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Mart 2014, 17:57:25 »
sanırım 2003 te daha dsg yoktu bu araçların otomatigi nasıldır acaba